250TL 7.1 Gaming kulaklık önerisi

umutsuzdoomer

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, 250TL'ye (zorlarsam 270 olur, harçlıklarla alacağım) 7.1 Gaming kulaklık alacağım. F/P, 7.1 Surround, tercihen USB sanal sürücülü, mikrofonlu olmalı. Oyunlarda ses kasmak için alacağım.

Hocam istediğiniz tüm özellikleri karşılayan ve kendiminde kullandığı şu ürünü tavsiye ederim. Ürün hakkında bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam istediğiniz tüm özellikleri karşılayan ve kendiminde kullandığı şu ürünü tavsiye ederim. Ürün hakkında bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.
Baktım da YouTube da pek videosunu göremedim. Bazı sorularım olacak:

Oyunlarda durum nedir, ses seviyesi nasıl, mikrofonda giden sesin kalitesi nasıl?
250'ye bulabilirsiniz başka sitelerde.
Link?

Ülkemizde pek yaygın kullanılmadığı için videosunu bende bulamadım. Bu yüzden en kısa sürede forumda incelemesini paylaşacağım. Mikrofon kalitesi güzel. Bu videoda 9.15'te sesin nasıl çıktığına bakabilirsiniz. Kulaklığın driverinde 7.1 ayarlandığı için oyunlarda rahatça ses kasabiliyorum. Ses seviyesi yüksek çıkıyor. Eğer kulaklığı kafanıza takmazsanız hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. :) Kulaklığın driverinde ses değiştirme ayarlarına kadar birçok özellikte mevcut. Ses açısından hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı da sanmam.

Geri
Yukarı