250TL Bandında kulaklık seçimi

Bütçe
250 TL

ALP2004

Decapat
Geçen cuma günü Rampage Rivia G20 kulaklığım maalesef bozuldu. Evet iyi bir marka olmadığının farkındayım ama yaklaşık 2.5 yıl boyunca kullandım onu. Şimdi ise yeni bir kulaklık almam lazım. James Donkey'ler bana göz kırptı ama hala aklımda soru işaretleri var. James Donkey 710 mu almalıyım yoksa başka tür kulaklıklar mı emin olamadım. Mesela rakip olarak Tronsmart Sono ve Bloody G528C modellerini gördüm. Öncelikle ikisi de güzel kulaklıklara benzemesine rağmen Bloody bütçemi çok fazla aşıyor. Tronsmart'a gelecek olursak, evet 250 TL'lik bütçem için iyi bir fiyat fakat bir türlü için el vermiyor internette çıkan sadece 2 mağazadan almaya. Bunun dışında gene Tronsmart'tan Tronsmart Glary kulaklığını gördüm ama o kulaklıkta bütçemi aşıyor açıkçası. En son olarak bahsetmek istediğim James Donkey 712 var. İnce hesap indirim günlerinde iyi indirimler olduğunu söylüyorlar. Şu an için iyi bir indirim var zaten. Sizce yeni bir indirim yaparlar mı? Şimdiden kavganın kokusunu sezebiliyorum. Yapacak bir şey yok elimde para olmasına rağmen teknolojik ürünleri parası ile yargılayan ve 300 liradan fazla olan şeylere zaafı olan bir ailem var. Kaliteye önem vermiyorlar. Anlatmaya çalıştığım zamanda da kızıp ellerinin tersiyle itiyorlar. Daha geçen A101'den kırılmış LG televizyonumuz yerine Toshiba televizyon alsak mı diye bakıyorlardı. Kısaca kendileri çakma Turbox'çu diyebilirim. Her neyse konuyu dağıttım verdiğim markalar dışında Sharkoon, Trust ve pahalı olan Gamepower ürünlerinden önermezseniz sevinirim. İlk iki saydığım markaya güvenmiyorum. Gamepower ise o kadar para etmez açıkçası Razer çakması gibi.

Ya Allah aşkına okumuyor musun konuyu ya. Okumayacaksan niye öneri yapıyorsun. Diyorum alamayacak gücüm var. Ailem izin vermiyor. 250 lira maksimum diyorum sen iki katını atıyorsun. Adam gibi öneri yapmayacaksan niye yazıyorsun. Aşağılama oluyor böyle yapman ayrıca.

Tronsmart Sono forumda çok öneriliyor.

Ya Allah aşkına okumuyor musun konuyu ya. Okumayacaksan niye öneri yapıyorsun. Diyorum alamayacak gücüm var. Ailem izin vermiyor. 250 lira maksimum diyorum sen iki katını atıyorsun. Adam gibi öneri yapmayacaksan niye yazıyorsun. Aşağılama oluyor böyle yapman ayrıca.

250 lira demişsin okudum fakat bu daha kaliteli alacak olursan haberin olsun diye yazdım biz öneriyi yaparız sen seçersin adam gibi öneri demiş bir de bu fiyata bundan iyi kulaklık mı var sanki zorla aldırıyoruz.

250 lira demişsin okudum fakat bu daha kaliteli alacak olursan haberin olsun diye yazdım biz öneriyi yaparız sen seçersin adam gibi öneri demiş bir de bu fiyata bundan iyi kulaklık mı var sanki zorla aldırıyoruz.

Ya abim güzel abim ben diyorum ki 250 TL alabiliyorum. Ailem Turbox kafasında diyorum. Sen buradan anlaman lazım ben alamıyorum daha pahalısını. Tamamdır çok teşekkürler ona da bakarım ama olmuyor işte.

Geri
Yukarı