250TL Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

IBO.

Hectopat
Daha fazla  
250 TL bütçem var. Yüksek seste cızırtı çıkarmayan, maksimum ses seviyesi tatmin edici seviyede olan ve sesi bozmadan veren ortalama üstü bir bluetooth hoparlör arayışındayım. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Edit: Bütçemi duruma göre 100 TL daha arttırabilirim.

Son düzenleme:
JBL GO bence fiyat performans bir ürün. Paran da cebinde kalır. İlla ki bütçemi zorlayıp en iyisini alayım dersen Flip 4'e bakabilirsin.

JBL Go alternatifi olarak Anker Sound Core var. Sound Core serisinin Sport XL modeli büyük sanırım. Daha güçlü ses veriyor ama değer mi bilmiyorum.

Bence bu konuda performans ve fiyat olarak JBL Go çok başarılı. Sesi çok temiz ve şu sıralar fiyatı 150 TL ve aşağısında bulunuyor. Çok üst seviye bir ürün bakmıyorsanız, daha fazla para vermeye gerek yok bence. JBL Go alıp geçin derim.

Bir senedir bunu kullanıyorum bilgisayara bağlı bir şekilde hoparlör olarak, ayrıca elimde JBL Flip 4' de var bugüne kadar almış olduğun en iyi F/P ürünlerinden biri. Youtube' da JBL le kıyasladıkları bir çok video mevcut. Ben de almadan önce çok araştırmıştım iyi ki de almışım diyorum.

BEnim tavsiyem bu ürün olurdu. JBL den her konu da daha üstün. Tek sıkıntı Çin'den geliyor olması. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Batarya örü hem ses kalitesi olarak harika. Arıza durumuna bir şey diyemem sonuçta elektronik ve şans...
Ürün: US $28.0 60% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Taşınabilir Hoparlörler'de MIFA Kırmızı Graffiti bluetooth hoparlör Dahili Mikrofon Stereo Rock Ses Açık 10W taşınabilir kablosuz hoparlör Desteği TF kart Aliexpress.com'da | Alibaba Grup

Tronsmart Element Blaze

Yukarıdaki üründen hem kendim için hem de bir çok arkadaşım için aldım. Tam anlamı ile bir fiyat performans ürünü. Benzer fiyattaki JBL ürünlerinden çok daha kaliteli bir sese sahip. (Müzik studiosu işleten biriyim) Su geçirmez, iki tane alırsanız sterio olarak kullanabiliyorsunuz (kendisinin de iki hoperlörü var ve sterio ses vermekte ancak iki adet hoperlör, senkronize çalışabiliyor)

Fiyatının üzerinde ses veren bir alet. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı