250TL bluetooth kulaklık tavsiyesi

sinand07

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında Sony ve JBL dışındaki modelleri pek bildiğimi söyleyemem. Ancak kendime alacak olsaydım, JBL gibi kaliteli bir markayı tercih ederdim.
Şimdi dediğimden Sony kaliteli değil mi gibi bir anlam çıkarmayın, JBL Sony'den daha kaliteli bir markadır.

Aslında Sony ve JBL dışındaki modelleri pek bildiğimi söyleyemem. Ancak kendime alacak olsaydım, JBL gibi kaliteli bir markayı tercih ederdim.
Şimdi dediğimden Sony kaliteli değil mi gibi bir anlam çıkarmayın, JBL Sony'den daha kaliteli bir markadır.
Teşekkürler tekrardan. Ben de urbanears almayı düşünmüştüm biraz daha üst seviye gibi duruyor. Görüşlerinizi değerlendireceğim.

Merhaba. Kulaküstü bluetooth bir kulaklık arayışı içindeyim. Bütçem 200-250 TL civarı. Aklımda birkaç model var hangisini önerirsiniz veya başka öneriniz var mı? İyi forumlar.
Plantronics BackBeat 500 Serisi Kablosuz + Kablolu Kulaklık Fiyatı
Sony MDR-ZX220BTB Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Siyah Fiyatı
JBL T450BT Wireless Kulaklık CT, OE, Mavi Fiyatı
Urbanears Plattan ADV Wireless CT OE Siyah ZD.4091098 Fiyatı
Plantronics marka kulaklık özellikleriyle önde görünüyor. Ben tavsiye ederim. 18 Saat şarjlı kullanım ve sonrasında kablo ile sınırsız kullanım imkanı çok çok iyidir. Çünkü bir zaman sonra sürekli şarj edip kullanmaktan sıkılabilirsiniz. Özellikle notebook ile kullanırken. Akıllı pil koruma teknolojisi de önemli bir artı.

Plantronics marka kulaklık özellikleriyle önde görünüyor. Ben tavsiye ederim. 18 Saat şarjlı kullanım ve sonrasında kablo ile sınırsız kullanım imkanı çok çok iyidir. Çünkü bir zaman sonra sürekli şarj edip kullanmaktan sıkılabilirsiniz. Özellikle notebook ile kullanırken. Akıllı pil koruma teknolojisi de önemli bir artı.
Teşekkürler yorumunuz için. Plantronics veya urbanears alacağım sanırım. Özellikleri benzer ama urbanears daha şık gibi duruyor.

Yarın kulaklığı alıyorum yok mu bilgili biri hangisi daha kalitelidir? Urbanears mi? Plantronics mi?

Teşekkürler yorumunuz için. Plantronics veya urbanears alacağım sanırım. Özellikleri benzer ama urbanears daha şık gibi duruyor.

Yarın kulaklığı alıyorum yok mu bilgili biri hangisi daha kalitelidir? Urbanears mi? Plantronics mi?
JBL de olabilir hangisi daha iyi olacaksa artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı