250TL kulak içi oyuncu kulaklığı önerisi

44Nihat07

Kilopat
Max 250 TL bütçem var, combo jack girişli MSI notebook ve telefonda müzik için kullanacağım ama aslında amacım oyun değil mikrofon. Kısaca müzik + mikrofon (Discord) için alacağım. Oyun kısmı ise kablolu istiyorum çünkü arada bir de olsa CS falan oynarken gecikme olmasın istiyorum. (Bluetooth 5.2 var notebook da ama yine de gecikme olur diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen)
Aslında JBL quantum 50 düşünüyordum bütçeyi zorlayıp ama oyun performansı iyi müzik kötü yorumları var bana müzik performansı önemli ama mikrofondan dolayı müzik kulaklıklarından çok oyuncu kulaklıklarında mikrofonu daha çok önemsiyorlar çünkü.

sunlardan birine bakabilirsin

Ses kalitesi güzeldir.

Öneriler için teşekkürler, QKZ modeli çok hoşuma gitti ama 2 sorum var, bu marka bildiğim kadarıyla AliExpress'te satilan kaliteli bir marka idi doğru mu hatırlıyorum? Ve bu attığınız site güvenilir mi? Son olarak son resimde kablosu yenilenmiştir yazıyor. Bu yeni model mi demek yoksa işlem görmüş ürün mü demek?

Öneriler için teşekkürler, QKZ modeli çok hoşuma gitti ama 2 sorum var, bu marka bildiğim kadarıyla AliExpress'te satilan kaliteli bir marka idi doğru mu hatırlıyorum? Ve bu attığınız site güvenilir mi? Son olarak son resimde kablosu yenilenmiştir yazıyor. Bu yeni model mi demek yoksa işlem görmüş ürün mü demek?
Attığım kzkulaklik.com sitesi tamamen güvenlidir bende kulaklığımı oradan aldım. Yurtiçi Kargo ile gönderiyorlar.
Ve bu QKZ VK4'in ikinci modeli. Birinci modeli ikincisine göre çok daha iyi aslında. Bulabiliyorsanız AliExpress'ten OLD yazanı alın.

Attığım kzkulaklik.com sitesi tamamen güvenlidir bende kulaklığımı oradan aldım. Yurtiçi Kargo ile gönderiyorlar.
Ve bu QKZ VK4'in ikinci modeli. Birinci modeli ikincisine göre çok daha iyi aslında. Bulabiliyorsanız AliExpress'ten old yazanı alın.

Bütçeyi biraz daha arttırıp alabileceğim QKZ kulaklık modeli var mı peki? Mesela siteyi araştırırken herkesin bu modeli aldığını gördüm bu daha mı iyidir? KZ ZST Pro 1BA+1DD Hibrit Kulaklık - KZ Kulaklık
(Acil lazım oldugu için AliExpress'ten alamam bu sitedeki en iyi kulaklık hangisi ise onu alacağım)
Çok soru sordum kusura bakmayın ama bir de attığım modelde hibrit yazıyor bu ne demek?

Bütçeyi biraz daha arttırıp alabileceğim QKZ kulaklık modeli var mı peki? Mesela siteyi araştırırken herkesin bu modeli aldığını gördüm bu daha mı iyidir? KZ ZST Pro 1BA+1DD Hibrit Kulaklık - KZ Kulaklık
(Acil lazım oldugu için AliExpress'ten alamam bu sitedeki en iyi kulaklık hangisi ise onu alacağım)
Çok soru sordum kusura bakmayın ama bir de attığım modelde hibrit yazıyor bu ne demek?
Hocam pazarlama şeysi. Birden fazla sürücü koyuyorlar harbi ki bir sürücüyle bile daha iyi ses alınabilir. Ama suçlamıyorum.

KZ DQ6 iyidir, biraz daha az tizi var. İsterseniz ZST Pro da alabilirsiniz.

Geri
Yukarı