250TL kulaklık önerisi

Creepy heaad

Hectopat
Arkadaşlar bir kulaklık almak istiyorum. Fakat kablolu modeller hakkında çok bilgi bulamadım forumda. Kablosuz olarak kulaklık önerir misiniz? Bunların müzik performansı kablolular kadar iyi midir? Değilse kablolu olarak ne önerirsiniz? Xiaomi hybrid kalitesinde bir kablolu kulaklık önerirseniz alabilirim. Kablosuz olarak da dediğim gibi müzik konusunda iyi olmasını umuyorum. Maksimum 250 TL ödeyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ben üç tane kablolu Xiaomi kulaklık kullandım. Bunlar Xiaomi 3.5 ANC, Xiaomi Hybrid Pro HD ve Xiaomi Piston Basic kulaklıkları. ANC'li kulaklık, Hybrid Pro HD'den çok daha iyi. Baslar kesinlikle çok daha fazla ve ses netliği daha belirgin. ANC'li kulaklığın ses profili dengeli ve sıcak ses tonlu. Hybrid Pro HD ise tamamen tiz ağırlıklı bir kulaklık bence. Ancak bu, kötü olduğu anlamına gelmiyor. Sadece baslardan biraz mahrum olması size sorun çıkarabilir. Ancak Piston Basic, bugüne kadar kullandığım en kötü kulaklıklardan bir tanesiydi. Ses profili ve ürünün malzeme kalitesi berbattı.
Şimdi, bu kulaklıkları da göz önünde bulundurursak size önereceğim iki tane kulaklık oluyor. Bunlar Haylou GT1 Plus- ki çoğu yazımda bu modeli şiddetle öneriyorum- ve Haylou T19. Bu kulaklıklar Hybrid Pro HD ve Xiaomi ANC kulaklıkları arasında konumlandırılabilir diye düşünüyorum, ses profilinden bahsediyorsak. Ancak, bu fiyat aralığında bir sürü KZ veya TRN marka kulaklık da bulunmakta ancak deneyimleme fırsatım olmadığı için bir şey demem yanlış olur.

Bu kulaklığı kullandınız mı xiaomi hybrid kullandıysanız karşılaştırma yapabilir misiniz?. Yorumları gayet iyi gibi sizin görüşünüz nedir ses kalitesi olarak.
Evet kullandım. Hatta eskitip yenisini bile almışlığım oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Bass seviyorsanız özellikle…

Hocam, ben üç tane kablolu Xiaomi kulaklık kullandım. Bunlar Xiaomi 3.5 anc, Xiaomi hybrid Pro HD ve Xiaomi piston Basic kulaklıkları. Anc'li kulaklık, hybrid Pro HD'den çok daha iyi. Baslar kesinlikle çok daha fazla ve ses netliği daha belirgin. Anc'li kulaklığın ses profili dengeli ve sıcak ses tonlu. Hybrid Pro HD ise tamamen tiz ağırlıklı bir kulaklık bence. Ancak bu, kötü olduğu anlamına gelmiyor. Sadece baslardan biraz mahrum olması size sorun çıkarabilir. Ancak piston Basic, bugüne kadar kullandığım en kötü kulaklıklardan bir tanesiydi. Ses profili ve ürünün malzeme kalitesi berbattı.
Şimdi, bu kulaklıkları da göz önünde bulundurursak size önereceğim iki tane kulaklık oluyor. Bunlar Haylou GT1 Plus- ki çoğu yazımda bu modeli şiddetle öneriyorum- ve Haylou t19. bu kulaklıklar hybrid Pro HD ve Xiaomi anc kulaklıkları arasında konumlandırılabilir diye düşünüyorum, ses profilinden bahsediyorsak. Ancak, bu fiyat aralığında bir sürü KZ veya trn marka kulaklık da bulunmakta ancak deneyimleme fırsatım olmadığı için bir şey demem yanlış olur.

Kablosuz olan GT 1 modelinin sesi düşük demiş çoğu kişi. T 19 iyi gibi. Bir önceki arkadaşın Sony kulaklığını denediniz mi acaba? Dediğim gibi müzik için alacağım ve müzik performansı benim için çok önemli birçok farklı tür müzik dinlerim. Ve kablosuz kulaklıklara karşı ön yargım var bu yüzden. Çoğu kişi sesi kısık ve kablolular kadar iyi olmadığını söylüyor. Sizce önyargımı kırıp kablosuz kulaklığa şans vermeli miyim yoksa kablolu kulaklıklar daha mı doğru bir karar, kablolu derseniz öneriniz ne olur? Bu arada cevabınız için teşekkür ederim hepinize.

Kablosuz olan GT 1 modelinin sesi düşük demiş çoğu kişi. T 19 iyi gibi. Bir önceki arkadaşın Sony kulaklığını denediniz mi acaba? Dediğim gibi müzik için alacağım ve müzik performansı benim için çok önemli birçok farklı tür müzik dinlerim. Ve kablosuz kulaklıklara karşı ön yargım var bu yüzden. Çoğu kişi sesi kısık ve kablolular kadar iyi olmadığını söylüyor. Sizce önyargımı kırıp kablosuz kulaklığa şans vermeli miyim yoksa kablolu kulaklıklar daha mı doğru bir karar, kablolu derseniz öneriniz ne olur? Bu arada cevabınız için teşekkür ederim hepinize.
Hocam rica ederim. Bahsettiğiniz kişi anladığım kadarıyla ürün Xiaomi diye denemekten kaçınmış ve onun dediği kulaklığı maalesef deneme fırsatım olmadı. Bu ses kısıklığından yakınan insanlara fazla kulak vermeyin, bence. Çünkü TWS kulaklıklar uzun yıllardır var olan ve sürekli gelişim gösteren kulaklıklar. Ses seviyesini beğenmezseniz bile üçüncü parti yazılımlar aracılığıyla ses seviyesini arttırmanız mümkün. Ayrıca bu işlemi yaptığınızda seste herhangi bir bozulma olacağını söyleyemem zira dediğim gibi, yeni TWS kulaklıkların büyük bir kısmı fazlasıyla gelişmiş. Bende düz GT1 modeli var, emin olun sesin yüksekliğinden dolayı bazen kısmam gerekiyor. Plus modelinde düz modele göre T19 modelindeki gibi Apt-X codec desteği var. GT1 modelinde sesler fazla dengeli, baslar bir tık geride. Ancak ben bu durumdan memnunum, fazla bas seven birisi değilim. Kablolu olarak önereceğim birkaç tane model var. Xiaomi Hybrid Pro HD 2 diye geçen bir kulaklık var. ANC'li kulaklığın ANC olmayan hali. Emin olun ses profili çok iyi. Ayrıca KZ ZSN Pro veya Pro X modellerine de bakmanızda fayda var. ZSN Pro da fazlasıyla güzel bir kulaklık.

Hocam rica ederim. Bahsettiğiniz kişi anladığım kadarıyla ürün Xiaomi diye denemekten kaçınmış ve onun dediği kulaklığı maalesef deneme fırsatım olmadı. Bu ses kısıklığından yakınan insanlara fazla kulak vermeyin, bence. Çünkü TWS kulaklıklar uzun yıllardır var olan ve sürekli gelişim gösteren kulaklıklar. Ses seviyesini beğenmezseniz bile üçüncü parti yazılımlar aracılığıyla ses seviyesini arttırmanız mümkün. Ayrıca bu işlemi yaptığınızda seste herhangi bir bozulma olacağını söyleyemem zira dediğim gibi, yeni TWS kulaklıkların büyük bir kısmı fazlasıyla gelişmiş. Bende düz GT1 modeli var, emin olun sesin yüksekliğinden dolayı bazen kısmam gerekiyor. Plus modelinde düz modele göre T19 modelindeki gibi Apt-X codec desteği var. GT1 modelinde sesler fazla dengeli, baslar bir tık geride. Ancak ben bu durumdan memnunum, fazla bas seven birisi değilim. Kablolu olarak önereceğim birkaç tane model var. Xiaomi Hybrid Pro HD 2 diye geçen bir kulaklık var. ANC'li kulaklığın ANC olmayan hali. Emin olun ses profili çok iyi. Ayrıca KZ ZSN Pro veya Pro X modellerine de bakmanızda fayda var. ZSN Pro da fazlasıyla güzel bir kulaklık.
Anladım. Kz ile ilgili genel olarak İnternete te bilgi bulamadım fakat xiaomi mi hybrid pro hd 2 yi uzum zamandır arıyordum. Hepsi burada da çok uçuk fiyata satılıyor. Ali express ten alıcaktım onda da sağolsun lar ekstra vergi koymuşlar. Ordan da alamıyorum. Dediğiniz kulaklıklara bakıcam haylou t 19 ve gt 1 arasında seçim yapsanız seçiminiz ne olurdu.
Xiaomi kullanmadım. Sony varken Xiaomi de almam açıkçası.
Hocam peki genel olarak sesler doyurucu mu. Yorumları çok iyi. Benim için denge daha önemli yani bası yüksek olup genel olarak zayıfsa kötü olur benim için çünkü dediğim gibi her tür müziği dinlerim fakat bası ekstra güçlü genel olarak da çok iyi ise sıkıntı yok.

Geri
Yukarı