250TL Kulaklık Önerisi

Ahmet ERHAKAN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 250 tl hatta birazcık daha düşük bir bütçem var, bana FPS oyunlarında güzel ses kasılacak bir kulaklık söylerseniz çok sevinirim, aklımda olan Bloody G437 var. Bir de James Donkey 710 diye bir kulaklık. Rahatlık konusunda çok iyi pedlere sahip. Yardımcı olursanız sevinirim...

Merhaba arkadaşlar 250 tl hatta birazcık daha düşük bir bütçem var, bana FPS oyunlarında güzel ses kasılacak bir kulaklık söylerseniz çok sevinirim, aklımda olan Bloody G437 var. Bir de James Donkey 710 diye bir kulaklık. Rahatlık konusunda çok iyi pedlere sahip. Yardımcı olursanız sevinirim...
Bende 712 var 710 ve 711 aynı kulaklık sadece RGB farkı var. 712 de ise kendine ait ses kartı bulunuyor. Bu üç kulaklıkta dışarıdaki sesleri acayip bir şekilde güzel kesiyor. Oyun esnasında çok rahat ses kasabiliyorsun. Tavsiye ederim.

Bütçe artmıyorsa Bloody G500/G501 öneririm. G500 modelini küçük kuzenime aldık ve beni utandırdı diyebilirim. Ne idüğü belirsiz James Donkey/Gamepower/Rampage gibi markaları alacağınıza Bloody alın derim.

Bütçe artıyorsa da HyperX Cloud Stinger/Corsair HS50.

Bütçe artmıyorsa Bloody G500/G501 öneririm. G500 modelini küçük kuzenime aldık ve beni utandırdı diyebilirim. Ne idüğü belirsiz James Donkey/Gamepower/Rampage gibi markaları alacağınıza Bloody alın derim.

Bütçe artıyorsa da HyperX Cloud Stinger/Corsair HS50.
peki 550 tlye ne önerirsiniz ? sadece 1 tane önerirseniz sevinirim öyle 3 4 tane kulaklık yazınca çok arasında kalıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı