250TL mouse önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Merhaba arkadaşlar. Benim 250TL bütçem var. Mouse arıyorum, şu an klavye ve kulaklığım Razer. Set olması için mouseu da Razer alacaktım DeathAdder modelini fakat bazı kişiler eline tam oturmaz falan dedi. Ne kadar doğru bilemiyorum. Logitech Hyperion Fury G402 düşünüyorum, şu anda da G300S var, bozulmaya başladı. Alışma süreci ne kadar olur veya daha iyi bir mouse var ise yardımcı olursanız sevinirim :) başka marka olabilir ama Rampage önermeyin, hemen bozuluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Rival 300S. Ben Rival 300Sden Rival 710A gectim, elime agir geldi. Sattim ve su anda Rival 600 var. Ben senin yerinde olsam az daha biriktirir Rival 310 vb. birsey alirdim. Ama acil lagzim diyorsun Rival 300S onerim. Veya begenirseniz Rival 3'te olabilir.

SteelSeries Rival 300S. Ben Rival 300Sden Rival 710A gectim, elime agir geldi. Sattim ve su anda Rival 600 var. Ben senin yerinde olsam az daha biriktirir Rival 310 vb. birsey alirdim. Ama acil lagzim diyorsun Rival 300S onerim. Veya begenirseniz Rival 3'te olabilir.
çok acil değil ama 300tl bir mouse vermem hatta 200tl alcaktım ama o fiyatada iyi bi mouse yok bana göre diyim :d

razer deathadder nasıldır bilginiz varmı ?

razer deathadder nasıldır bilginiz varmı ?
2 kere razer kullandim ve ikisindede lanet ettim diyebilirim. Deathadder Chroma vardi, mouse imleci hareket etmiyordu. Sonra basilisk aldim. 9.gununde cift tiklama yapmaya basladi. Iade actim. O gun bugundur steelseries ve logitech.

2 kere razer kullandim ve ikisindede lanet ettim diyebilirim. Deathadder Chroma vardi, mouse imleci hareket etmiyordu. Sonra basilisk aldim. 9.gununde cift tiklama yapmaya basladi. Iade actim. O gun bugundur steelseries ve logitech.
hmm büyüklük olarak nasıl onu merak ediyorumda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı