250TL oyun tavsiyesi

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cadılar Bayramı indiriminden yararlanmak için Steam'a girdim. Control, Death Stradindg, Red Dead Redemption 2 indirime girmiş. Ama 500TL param yok :D. En çok Death Stranding ve Red Dead Redemption 2 arasında kaldım, sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Cadılar Bayramı indiriminden yararlanmak için Steam'a girdim. Control, Death Stradindg, Red Dead Redemption 2 indirime girmiş. Ama 500TL param yok :D. En çok Death Stranding ve Red Dead Redemption 2 arasında kaldım, sizce hangisi?
Death Stranding çok kişisel bir oyun. Yani herkesin sevebileceği türde bir oyun değil. İki oyunda taş gibidir bu arada. İkisinden birisini alırsanız sizi üzmez.

Arkadaşlar Cadılar Bayramı indiriminden yararlanmak için Steam'a girdim. Control, death stradindg, Red Dead Redemption 2 indirime girmiş. Ama 500TL param yok :D. En çok Death Stranding ve Red Dead Redemption 2 arasında kaldım, sizce hangisi?

Red Dead Redemption 2 fevkalade bir oyun. Bence onu alın. Bir şey soracağım YouTube kanalınız var mı ? Hesabınız inanılmaz tanıdık.

Red Dead Redemption 2 fevkalade bir oyun. Bence onu alın. Bir şey soracağım YouTube kanalınız var mı? Hesabınız inanılmaz tanıdık.

Evet aynı adda bir YouTube kanalım var. Blue star studios war animation yazarsanız çıkar.( moderatör abi lütfen uyarı atma alakasızlıktan :D)
Kesinlikle Red Dead Redemption 2 derim.

Hocam RDR2 hep indirime giriyor ama Death Stranding'in pek girdiğini görmedim.

İkisi de bambaşka oyunlar, Death Stranding'i yeni bitirmiş biri olarak şöyle söyleyeyim, oyunun hikayesi çok güzel.

Oyun getir götür oyunu, oynarken başta sıkılacaksınız sonradan oyun açılmaya başlayacak, seve seve oynayacaksınız diye düşünüyorum. Bende böyle olmuştu. Türkçe olması bir artı. Ben olsam Death Stranding'i alırdım, sırf Norman Reedus için bile oynanılır bir oyun.

Bu arada RDR 2'yi 140 TL'ye alabilirsiniz Epic'de kuponla birlikte. Kupon birkaç güne bitiyor.

İkisi de bambaşka oyunlar, Death Stranding'i yeni bitirmiş biri olarak şöyle söyleyeyim, oyunun hikayesi çok güzel.

Oyun getir götür oyunu, oynarken başta sıkılacaksınız sonradan oyun açılmaya başlayacak, seve seve oynayacaksınız diye düşünüyorum. Bende böyle olmuştu. Türkçe olması bir artı. Ben olsam Death Stranding'i alırdım, sırf Norman Reedus için bile oynanılır bir oyun.

Bu arada RDR 2'yi 140 TL'ye alabilirsiniz Epic'de kuponla birlikte. Kupon birkaç güne bitiyor.
Hocam Epic Games i pek sevmiyorum. ,

Evet aynı adda bir YouTube kanalım var. Blue star studios war animation yazarsanız çıkar.( moderatör abi lütfen uyarı atma alakasızlıktan :D)

Hocam RDR2 hep indirime giriyor ama Death Stranding'in pek girdiğini görmedim.
Peki, Kaplan Bey denen kanal ile ilişkilendirdim bir an😀. Bence Death Stranding alma parana yazık olur, ben denediğimde iğrenç bir oyundu 🤮.

Yeni konular

Geri
Yukarı