250TL X5460 için anakart önerisi

X5460 OC için anakart arıyorum ama 775 de hangi anakart en iyi OC desteği sunar bilemedim. Bütçe 200-250 TL.
P45 chipset anakartlar bu iş için gayet iyi olur. Tabii ki fiyat konusunda herkes kafasına göre yazıyor ama biraz araştırırsanız bütçenize uygun bir şey denk gelebilir. İlan atacak kişiler için RAM durumunu da yazarsanız iyi olur. Malum hem DDR2 hem DDR3 var bu nesilde.
Örnek olarak bu tarz anakartlar:

P45 chipset anakartlar bu iş için gayet iyi olur. Tabii ki fiyat konusunda herkes kafasına göre yazıyor ama biraz araştırırsanız bütçenize uygun bir şey denk gelebilir. İlan atacak kişiler için RAM durumunu da yazarsanız iyi olur. Malum hem DDR2 hem DDR3 var bu nesilde.
Örnek olarak bu tarz anakartlar:

Ben Letgo'da MSI P45 Platinium anakartı 350 TL'ye atan birini buldum almaya değer mi yoksa Gigabyte daha mı iyidir.

Ben Letgo'da MSI P45 Platinium anakartı 350 TL'ye atan birini buldum almaya değer mi yoksa Gigabyte daha mı iyidir.
Kendi adıma konuşursam 775pin sisteme bu paraları vermem. Ama eğer başka seçenekler varsa bakacaksanız yine P45 iyidir.
Örnek için eğer G41'e 250 verecek olsaydım onun yerine kesinlikle P45'e 300 verirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı