25500TL Monster Tulpar T7 v20.5.2 vs 28000TL ASUS ROG striz G15

Ben W11'de kullanıyorum.
Pro, Home fark eder mi?

Windows 11 kullanın hocam.
Pro, Home sürüm farkı olur mu?

Hayırlı olsun hocam umarım sıkıntısız kullanabilirsiniz, diskin kullanım süresine bakabilirsiniz onun dışında bir yöntem bilmiyorum. Crsytaldiskinfo kullanabilirsiniz.
Crystaldiskinfo kullandığımda okunan toplam 87GB, yazılan toplam 119GB, çalıştırılma sayısı 21 ve çalışma süresi 12 saat diyor hocam sizce nedir durum? Cihaz kutusundan jelatiniyle çıktı etiketi falan yırtılmamıştı ama?

Son düzenleme:
Cihazı siz ne kadar süre kullandınız?
Cihazı yeni aldım kargodan gelir gelmez bir kez açtım daha sonra işletim sistemi kurdum sonra CrystalDiskInfo çalıştırdım bu verileri gösterdi. Ayrıca cihazı MyASUS kaydettirdiğim zaman 26 Kasımda aldığım cihaz için 2 yıl olması gereken garanti 08/04/2024 tarihinde bitiyor görünüyordu.

Cihazı yeni aldım kargodan gelir gelmez bir kez açtım daha sonra işletim sistemi kurdum sonra CrystalDiskInfo çalıştırdım bu verileri gösterdi. Ayrıca cihazı MyASUS kaydettirdiğim zaman 26 Kasım'da aldığım cihaz için 2 yıl olması gereken garanti 08/04/2024 tarihinde bitiyor görünüyordu.

Garanti süresi satıcının aldığı zamandan başlıyor bazen, onu duzeltirsiniz muhtemelen faturayı yollayıp. Fazla gösteriyorsa iade cihazi olma ihtimali olabilir bir ihtimal bir sıkıntı yoksa devam edin derim ben performans testlerini vs yapın.

Garanti süresi satıcının aldığı zamandan başlıyor bazen, onu duzeltirsiniz muhtemelen faturayı yollayıp. Fazla gösteriyorsa iade cihazi olma ihtimali olabilir bir ihtimal bir sıkıntı yoksa devam edin derim ben performans testlerini vs yapın.
Hangi testleri yapmalıyım hocam CrystalDiskInfo sağlığı 100 gösteriyordu.

Cihazın iade cihazı olup olmadığını net nasıl anlayabiliriz acaba ya canımı çok sıktı bu durum.

Son düzenleme:
Hangi testleri yapmalıyım hocam CrystalDiskInfo sağlığı 100 gösteriyordu.

Cihazın iade cihazı olup olmadığını net nasıl anlayabiliriz acaba ya canımı çok sıktı bu durum.

Net anlamak için yol yok hocam, disk süresinden biraz belli oluyor.
Test olarak timespy ve oyun testleri yapın, ekstra olarak ölü piksel ve ışık sızması testi yapin.

Geri
Yukarı