256 MB ekran kartından AX3650 V2 ekran kartına geçince oyun performansı düştü

Furkann1903

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB ddr2
SSD veya HDD modeli
512 MB hdd
Ekran kartı
Az 3650 v2
Anakart
Hatırlamıyorum
İşlemci
AMD athlon 64 X2 dual processor 4800+ 2.50 ghz
Arkadaşlar önceki ekran kartım 256 MB'dı öyle çok büyük oyunlar oynamıyorum. Sonra 1 GB'a geçtim AX3650 v2'ye ama FPS bile alamıyorum hiçbir oyundan. Son driver 13.1'i yükledim başka da yoktu zaten. Sizce neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sıcaklıkları yüksek mi?

Hayatımda ilk defa AX3650 diye bir ekran kartı duydum. İnternette de herhangi bir bilgi yok. Darboğaz yapıyor olabilir veya termal macun kurumuştur sıcaklıktan dolayı gücünü kısıyordur.

Grafikleri fazla yükseltmiş olabilirsin 1 GB ekran kartı çok oyunu düşk grafiklerde oynatır mesela benimki 4 GB her oyunu orta grafik ama 1 GB ise işler değişir oyun performansının azalması ise driver redis Visual VB. şeylerin güncel olmamasından kaynaklı olabilir ekran kartı modelin ne ve hangi oyunlarda düşük Fps alıyorsun.

Grafikleri fazla yükseltmiş olabilirsin 1 GB ekran kartı çok oyunu düşk grafiklerde oynatır mesela benimki 4 GB her oyunu orta grafik ama 1 GB ise işler değişir oyun performansının azalması ise driver redis Visual VB. şeylerin güncel olmamasından kaynaklı olabilir ekran kartı modelin ne ve hangi oyunlarda düşük Fps alıyorsun.
Yok düşüktede yüksektede aynı FPS
Önce ki ekran kartı neydi?
Nvidia geforce 8500 GT
Ekran kartı sıcaklıkları yüksek mi?
Gpu 78 CPU o civarlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı