25K için başlangıç motoru tavsiyesi

Hocam işe otoyoldan gidiyorum yani bence az.

Otoyoldan gidiyor olsan bile yoldaki herkes senin gibi dikkat etmez ve ani dalgınlık ve hız felaket yaratabilir. O yüzden ilk motorun fazla hızlı olmaması ve acemiliği iyice atma açısından demiş arkadaş.

Allah kerim reis. Sağ olun ama teşekkür ederim. Zaten fazla hız gibi merakım yok.

Demeyin öyle. Bende hız sevmeyen biriydim. Ama altında hızlı bir araba veya motor olunca insanın bastıkca basası geliyor.

Demeyin öyle. Bende hız sevmeyen biriydim. Ama altında hızlı bir araba veya motor olunca insanın bastıkca basası geliyor.
Evet, basıyorum ama kontrollü. :D
Hocam o fiyatlarda alınabilecek motorlardan biridir CBR 125. Bende A1 ehliyet alıyorum CBR 125 düşünüyorum.
Bajaj Pulsar RS 200'e bak dostum. Benim hoşuma gitti. 125R'dan her konuda çok daha iyi ve çok daha ucuz. Ama yedek parçasının fiyatını öğrenemedim. Ona da bakıp karar vermek lazım.

Son düzenleme:
Evet, basıyorum ama kontrollü. :D

Bajaj Pulsar RS 200'e bak dostum. Benim hoşuma gitti. 125R'dan her konuda çok daha iyi ve çok daha ucuz. Ama yedek parçasının fiyatını öğrenemedim. Ona da bakıp karar vermek lazım.

Hocam 16 yaşındayım ve A1 alabiliyorum. En fazla CC hakkım 125 o yüzden düşünüyorum yoksa yüzüne bakmam. Ve büyük ihtimalle Mondial Drift L alacağım. O fiyata 0 Mondial Drift L alabiliyorum.

Hocam 16 yaşındayım ve A1 alabiliyorum. En fazla CC hakkım 125 o yüzden düşünüyorum yoksa yüzüne bakmam. Ve büyük ihtimalle Mondial Drift L alacağım. O fiyata 0 Mondial Drift L alabiliyorum.
Ben A2 alacağım 18 yaşında olduğum için. Sence Pulsar RS 200'den daha iyi bir model var mı? Böyle büyük kaslı görünen motor istiyorum ama.

Ben A2 alacağım 18 yaşında olduğum için. Sence Pulsar RS 200'den daha iyi bir model var mı? Böyle büyük kaslı görünen motor istiyorum ama.
RS 200 için biraz boyunuzun 180 olması gerekiyor gibi. Sele yüksekliği ve ağırlığı için kısa boy zorlar. Motor olarak benim de istediğim motorlardan RS 200. Fakat şu an yaşım tutmadığı için alamıyorum. Fakat alınabilir bir motor bence. Yedek parça fiyatları çok pahalı değil diye biliyorum ben. ABS konusunda da ön teker kitlemediği için ani durumlarda da can kurtarır. Fakat o bütçelerde 250NK ya da bakabilirsiniz naked düşünürseniz.

Geri
Yukarı