26.000₺ Render için bilgisayar toplama önerisi

Bütçe
26.000

rodebaard

Femtopat
Merhaba, çizgi film animasyon bölümü okuyorum ve 26.000 TL'ye bilgisayar topluyorum. Yazacağım sistem bana yeterli mi yoksa daha iyi bir sistem önerileriniz varsa.
RAM konusunda fazla RAM'e sahip olmalıyız kullanacağımız programlar ve animasyon bakımından.
İşlemci.
Anakart.
RAM.
Ekran kartı.
PSU.
Monitör.
Kasa.
Sıvı soğutma.
COOLER MASTER MASTERLIQUID ML360R ADRESLENEBİLİR RGB FANLI SIVI SOĞUTMA KİTİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bunların hepsi uyumlu mu ya da daha iyi bir sistem bu fiyata dizilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, çizgi film animasyon bölümü okuyorum ve 26.000 TL'ye bilgisayar topluyorum. Yazacağım sistem bana yeterli mi yoksa daha iyi bir sistem önerileriniz varsa.
RAM konusunda fazla RAM'e sahip olmalıyız kullanacağımız programlar ve animasyon bakımından.
İşlemci.
Anakart.
RAM.
Ekran kartı.
PSU.
Monitör.
Kasa.
Sıvı soğutma.
COOLER MASTER MASTERLIQUID ML360R ADRESLENEBİLİR RGB FANLI SIVI SOĞUTMA KİTİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hocam burada kimsenin 26 bin TL render sistemi için tecrübeli olduğunu düşünmüyorum.

İşlemci.
Anakart.
RAM.
Ekran kartı.
PSU.
Monitör.
Kasa.
Sıvı soğutma.
Acelen yoksa yeni ekran kartlarını ve işlemcilerini beklemeni öneririm yakın zamanda tanılacağını okumuştum.

Acelen yoksa yeni ekran kartlarını ve işlemcilerini beklemeni öneririm yakın zamanda tanılacağını okumuştum.
Acelem yok ama işlemci olarak kesinlikle Amd düşünüyorum. Ekran kartında kararsızım çünkü Nvıdıa 3000 serisi geliyor.
Sistem güzel olmuş. Bence NVIDIA bir ekran kartıyla değiştirin.
Sanırım bilmiyorum Nvıdıa serisi cuda cekirdeği var ama Amd bir sempatim var.Ama sanırım yeni ekran kartlarını beklemeliyim arkadaşında dediği gibi

Son düzenleme:
İşlemci.
Anakart.
RAM.
Ekran kartı.
PSU.
Monitör.
Kasa.
Sıvı soğutma.

Güzel sistem işlemci çok iyi iki hafta önce bende aldim render icin gayet başarılı bir işlemci 4. Nesil ryzenleri beklemene gerek yok bence

Ekran karti biraz zayif olmuş en az rtx 2070 super olmali isterseniz rtx 30 serisini bekleyebilirsin

Ssd leri belirtmemişsiniz onu da atarsaniz iyi olur

Güzel sistem işlemci çok iyi iki hafta önce bende aldim render için gayet başarılı bir işlemci 4. nesil Ryzen'leri beklemene gerek yok bence

Ekran karti biraz zayif olmuş en az RTX 2070 Super olmali isterseniz RTX 30 serisini bekleyebilirsin

SSD'leri belirtmemişsiniz onu da atarsaniz iyi olur

Samsung Evo 1TB aldım MV2 soket düşüyorum çok ucuz geldi bana yarın satın almaya gideceğim

Samsung Evo 1TB aldım MV2 soket düşüyorum çok ucuz geldi bana yarın satın almaya gideceğim

Aynen güzel bir ssd samsung un ssd lerini beğeniyorum

Hocam bu NVMe M.2 degil M.2 SATA. SATA 3 hızında calısıyor. Buradakiler NVMe SSD.

Hocam bu NVMe M.2 degil M.2 SATA. SATA 3 hızında calısıyor. Buradakiler NVMe SSD.
Bende şimdi farkettim bunu mu almalıyım acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı