26 bin TL laptop önerisi

Bunu da alabilirsin şu an 23K'den satılıyor, pil ömrü önemli ise TUF'u tercih et.

Bunun ram kapasitesini kendim yükseltebilir miyim?

Beni yanlış anlamanı istemem ama ihtiyacı var çok yoksa ya da almak istediği nasıl şey bilgisayarsa tabii bu masaüstü ya da dizüstü fark etmeksizin illa bilgisayar alacağım diyorsan bence bu fiyatlara daha iyi masaüstü bilgisayarlar alabilirsin özellik bakımından söylüyorum bunu ama yok illa ihtiyacımın masaüstü değil dizüstü diyorsan ne bileyim parayı bu birazcık da boşuna vermiş gibi hissediyor insan neden dersen eğer masaüstünde daha fazla yüksek sistem lee biraz daha ucuz oluyor örnek vereyim sen 3060'a bu fiyatlarda dizüstü bilgisayar alırken aslında bu fiyatlara masaüstü olarak 3060 Ti'ya da belki çok zorlasam 3070 bile belki bir ihtimal bulabilirsin ben biraz performans açısından düşündüğüm için o yüzden bu şekilde bir öneride bulunmak istedim.
Sabit düzeni olan insanlar için söylediğin doğru ama iş, ev, seyahat üçlüsü arasında dönen insanlar ne yazık ki ücretsiz bile versen masaüstü tercih edemiyor.

Geri
Yukarı