26 Ekim 2021'den itibaren geçerli olmak üzere benzine 44 kuruş zam geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Evet, gene bir zam haberiyle karşı karşıyayız. Önümüzdeki salıdan itibaren geçerli olmak üzere benzine 44 kuruş zam geliyor, şaka bir yana bu zamlar nereye kadar devam edecek yahu? Forum zam haberi konusuyla doldu, artık can sıkmıyor değil. Canımızı yeterince sıkıyor, akaryakıt, benzine gelen zamlar gıda vs. şeylerde de geri yansıyor. Ayrıca gıdaların fiyatının da en az yüzde 30 zaten artması bekleniyor, Almanya'nın zamanında yaşadığı hiper enflasyonu umarım yaşamayız.

Destekleyenler şükredebilir. Benim her zamda içim soğuyor. Araba kullananlardan özür dilerim ama durum böyle.

@hacı baba,

1635004401758.png

@Oğuzhan T, porsiyonları da küçültebilir.

Bu kaçıncı? Cidden soruyorum. Son 2 hafta içinde benzinlere gelen kaçıncı zam bu :D

Bismillah daha geçen hafta zam getirdiniz. Ne bu acele?

Destekleyenler şükredebilir. Benim her zamda içim soğuyor. Araba kullananlardan özür dilerim ama durum böyle.
Desteklemekle ne alakası var bunun? ABD sürekli Türkiye karşıtı açıklamalar yapıyor, Türkiye, DEAŞ'la mücadeleyi baltalıyor falan diyor sonra da dolar artıyor, böylece zam geliyor.

Virüs var diye arabayla gidip geliyordum ama artık babamın durumunu zorlamayayım diye minibüs ile okula gidicem sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı