26 Ekim 2021'den itibaren geçerli olmak üzere benzine 44 kuruş zam geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
arabayi-da-mi-getiriyorduk--i313587.jpg

Rover 216'si 140HP var bende canavar gibi araç benzin kafaya dikiyor resmen depo 450-500 km anca gidiyor benzinede hala daha zam geliyor yakında elektrikli bisiklet alacağım LPG taktırmıyorum motor uyumlu değil onunda anlamı yok fazla zaten.

Rover 216'si 140HP var bende canavar gibi araç benzin kafaya dikiyor resmen depo 450-500 km anca gidiyor benzinede hala daha zam geliyor yakında elektrikli bisiklet alacağım LPG taktırmıyorum motor uyumlu değil onunda anlamı yok fazla zaten.
Satın arabayı hocam, elektrikli arabalara yönelin. Benim görüşüm bu yana.

Bizde de elantra var hafif basınca ortalama 11 litre oluyor LPG desen 8bin TL artık kullanmayacağız mecbur.

Bizde de elantra var hafif basınca ortalama 11 litre oluyor LPG desen 8bin TL artık kullanmayacağız mecbur.

Öyle bir piyasa var ki çok sıkıntı 15-16 litre yakıyor benim araç gazlayınca artık gaza parmak ucuyla dokunuyorum yakında altına takoz koyacağım araba yakmasın diye.
Satın arabayı hocam, elektrikli arabalara yönelin. Benim görüşüm bu yana.

Elektrikli arabalar çok pahalı bana göre tamam maaşım iyi çoğu kişiden ama biriktirmekle alamam çok para elektrikli arabalar özellikle dizel bakıyordum onunda anlamı kalmadı benzini geçti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı