26 jant bisiklet tekeri tavsiyesi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
26 jant bir bisikletim var tekerlekleri çok kötü şu an için hangi boyutta bir lastik alacağıma karar veremedim.
Etrafımdaki bisikletleri inceleme fırsatım oldu tekerlek boyutlarına ve ebatlarına baktım 1.50 bana biraz küçük geldi gibi genelde yolda kullanacağım 2.00 düşündüm yeterli dedim oda eskisinden bir farkı olmaz diye karar veremedim.
1.75 görme fırsatım olmadı sizce nasıldır bana uygun olan nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şehir bisikleti mi kullanıyorsun? 2.0 hafif arazi için tercih edilen bir çap genelde.
1586116453180.png

Bisiklet bunun eski bir modeli gibi tekerlekleri çok saçma takılmış yollarımızda biraz çukurlu.

Dostum idealdir 1.75 veya 1.50 de kullanabilirsin aynı şekilde. Ekran görüntüsündeki tip diş yapısı bu bisikletin üretiliş amacına uygundur. Yollar çukurlu ise çukursuz yerden gitmeye çabalamanı tavsiye ederim :)

Peki lastik markaları hakkında bilgim yok hangisini tavsiye edersiniz çok pahalı olmaması şartıyla.

Maxxis schawalbe tavsiye ederdim ama malum paran az continental veya chayong bakabilirsin ben 2.35 schwalbe magic mary kullanıyorum perfonmansı çok iyi yanlış atladığında lastik seni tutup kurtarabiliyor tabii elcik pedalda önemli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı