260 TL kulak üstü oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
260 TL

QyWolia

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Kız arkadaşım için 260 TL'yi çok aşmamak üzere kulak üstü oyuncu kulaklığı bakıyorum. Fakat bu konularda acemiyim. Hangi markanın hangi modeli daha iyidir? Arkadaşım Valorant oynuyor. Güzel bir ses kalitesi, güzel bir mikrofonu, RGB, 7.1 özelliği olan bir kulaklık var mıdır? Bütçeyi olabildiğince aşmamam lazım. Şimdiden teşekkürler.

Bu bütcede ki 7.1leri cok onemsemeyin Windows Sonic acarak yapabilirsiniz.

Bu modeli öneririm bu fiyatta en kaliteli ürün ne oluyorsa bu da onlardan birisi. Tercihen bir 100 lira daha koyup bunu almayı tercih ederdim.

Merhabalar,

Kız arkadaşım için 260 TL'yi çok aşmamak üzere kulak üstü oyuncu kulaklığı bakıyorum. Fakat bu konularda acemiyim. Hangi markanın hangi modeli daha iyidir? Arkadaşım Valorant oynuyor. Güzel bir ses kalitesi, güzel bir mikrofonu, RGB, 7.1 özelliği olan bir kulaklık var mıdır? Bütçeyi olabildiğince aşmamam lazım. Şimdiden teşekkürler.

Bende bu hafta 260 liraya Gamepower Medusa aldım. Şu ana kadar bir sıkıntı olmadı gayet memnunum. Uzun süre kullanmış bir arkadaş varsa düzeltebilir ama şu anlık öneriyorum.

Bende bu hafta 260 liraya Gamepower Medusa aldım. Şu ana kadar bir sıkıntı olmadı gayet memnunum. Uzun süre kullanmış bir arkadaş varsa düzeltebilir ama şu anlık öneriyorum.

Genellikle Gamepower, Rampage ve James Donkey ürünleri önerilmiyor, kronik sorunlari var.

Genellikle Gamepower, Rampage ve James Donkey ürünleri önerilmiyor, kronik sorunlari var.

Ben 1 yıldan fazladır JD 712 kullanıyorum. Yanlış hatılamıyorsam 250 TL'ye falan almıştım. Şu ana kadar ufak tefek temazsızlıklar dışında bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum. Ama bir arkadaşım gelipte alayım mı bundan dese almasını önermem. Bu fiyata en azından 300 TL bantlarında daha iyileri olacağını sanıyorum. Tek sorunu kulaklığın sesini fulleyince arkada ses verecek hiçbir şey yoksa dip ses yapıyor. Bana pek büyük bir sorun gibi gelmiyor çünkü öyle son derece kalite bekleyen bir oyuncu değilim. Spotify kullanırken, oyun oynarken falan dip ses oluşmuyor. Memnunum şu anlık, uzun süre kullanacağımı düşünüyorum. Ama yarın bigün kulaklık alacak olsam, gidip de belirttiğiniz gibi JD, Rampage ve Gamepower almam.

Geri
Yukarı