260 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
260

Fallen God

Hectopat
Öncelikle merhaba. Ben arkadaşıma doğum günü hediyesi alacağım aklımda Gamepower Medusa ve Rampage Miracle X4 var.
Siz ne önerirsiniz? Fiyat sınırım 230 olmadı maksimum 260. Oyuncu kulaklığı alacağım uzun süreli kullanımda dayanması önemli. 7.1'i olmalı ve Mic'i güzel net temiz anlaşılır olmasını istiyorum. Şimdiden yardım edecek herkese teşekkür.

Aklınızda bulunan 2 ürün çöpten ibaret.

Gamepower Medusa alabilirsiniz Rampage Miracle biraz dandiktir.
Benim önerim Rampage rm K7 magnific ben 3.5 sene kullandım gayet iyi ses veriyor sess kasmada gayet iyi ve söylediğiniz ürünlerden kat kat iyi hem de fiyatı uygun 190 TL.
Ben günde 6 5 saat kullandım her gün sorun olmadı ama Valorant turnuvalarına katıldığım için HyperX Cloud 2'ye geçtim.
Sadece 2 sene sonra mikrofonu benim kötü kullanımımdan dolayı bozuldu 40 TL'ye yaptırdık Vatan da. Ayrıca mikrofonu gayet temiz ve nettir 7.1 ve ekolayzır desteği var yazılımından ayarlanabiliyor

Son düzenleme:
Gamepower Medusa alabilirsiniz Rampage Miracle biraz dandiktir
Benim önerim Rampage rm K7 magnific ben 3.5 sene kullandım gayet iyi ses veriyor sess kasmada gayet iyi ve söylediğiniz ürünlerden kat kat iyi hem de fiyatı uygun 190 TL

Rampage veya Gamepower alınmaz.
Tronsmart Sono varken hele yanına bile yaklaşılmaz.

Neden alınmaz diye soracak olursanız eğer;
Dandik Çin üretimi ürünlere markalarını yapıştıran 2 adet markadan ibaretler. Şişirilmiş çöplerden ibaret ikisi de.

Rampage veya Gamepower alınmaz.
Tronsmart Sono varken hele yanına bile yaklaşılmaz.

Neden alınmaz diye soracak olursanız eğer;
Dandik Çin üretimi ürünlere markalarını yapıştıran 2 adet markadan ibaretler. Şişirilmiş çöplerden ibaret ikisi de.

Ben Rampage rm K7 magnific 3.5 sene kullandım hiçbir sorun oluşturmadı sizin çöp demenizle çöp olmuyor arkadaşına F/P bir kulaklık alacakmış arkadaş bende kullandığım bildiğim bir kulaklık önerdim.

Ben Rampage rm K7 magnific 3.5 sene kullandım hiçbir sorun oluşturmadı sizin çöp demenizle çöp olmuyor arkadaşına F/P bir kulaklık alacakmış arkadaş bende kullandığım bildiğim bir kulaklık önerdim.

Diyelim ki sorun çıkarmayan bir model, Ancak gerçek şu ki;
Tronsmart Sono o kulaklıktan 2 Kat daha kaliteli. Kalıbımı basarım.

Diyelim ki sorun çıkarmayan bir model, ancak gerçek şu ki;
Tronsmart Sono o kulaklıktan 2 kat daha kaliteli. Kalıbımı basarım.

Tronsmart Sono'yla Rampage rm K7 magnific aynı ses kalitesinde araştırdım ama rm K7 daha uygun fiyatlı ve rm K7 daha iyi oluyor bu durumda.
Tronsmart da Çin menşeili ve Çin'de üretiliyor ama rm K7 190 TL Tronsmart 260 TL ikisinde ses kalitesi aynı siz aynı ses kalitesinde olan iki kulaklık olsa 190 TL olanımı alırsınız yoksa 260 TL olanımı.

Geri
Yukarı