260 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
260
Tronsmart Sono'yla Rampage rm K7 magnific aynı ses kalitesinde araştırdım ama rm K7 daha uygun fiyatlı ve rm K7 daha iyi oluyor bu durumda.
Kaynak alabilir miyim?
Rampage olan kulaklık ile Transmart olan kulaklığın hangi malzemeler kullanılarak yapıldığına dair bir bilginiz var mı?
@hadwiger @TÇB

Rampage rm K7 sert plastikten üretiliyor sono aliminyumdan ama ikisininde ses sürücüleri aynı olduğuna eminim.

Kaynak alabilir miyim?
Rampage olan kulaklık ile transmart olan kulaklığın hangi malzemeler kullanılarak yapıldığına dair bir bilginiz var mı?
@hadwiger @TÇB

Rampage rm K7 sert plastikten üretiliyor sono aliminyumdan ama ikisininde ses sürücüleri arasında fark olmadığına eminim.

Rampage rm K7 sert plastikten üretiliyor sono aliminyumdan ama ikisininde ses sürücüleri aynı olduğuna eminim.

Hayır, normal bir plastiğin üzerinde kaplama var.

1620771519978.png

1620771553148.png

Emin miyiz?

@kerem şen
Kaynak gösterince susup kalmak yerine "Mükemmel" kulaklığı savunmaya devam edin lütfen. Merak ediyorum.

Son düzenleme:
Plastik olması bir şey değiştirmiyor haklısınız sono daha iyi bir malzeme kalitesi var ama Rampage rmk7 ile arasında ses farkı olmadığına eminim

Mikrofon ses farkı var, Rampage RM K7 Bir süre sonra cızırtı yapmaya başlıyor. Yüksek hassasiyete sahip.
Rampage RM K7 20 Ohm empedans değerine sahipken Sono 32 Ohm değere sahip.
2 Kat neredeyse daha iyi ses ve malzeme kalitesine sahip bir ürün varken gidip Rampage almanın mantığı kalmıyor. İyi günler.

Hayır, normal bir plastiğin üzerinde kaplama var.

Eki Görüntüle 1019286

Eki Görüntüle 1019287

Emin miyiz?

@kerem şen
Kaynak gösterince susup kalmak yerine "Mükemmel" kulaklığı savunmaya devam edin lütfen. Merak ediyorum.

Rampage 190 TL sono 260 TL aynı ses kalitesi olduğuna eminim rahatlık olarak da ikisi de aynıdır ama birinin malzeme kalitesi iyi birinin malzeme kalitesi biraz daha kötü ama plastik çok da kötü değil ben günde 6 7 saat kullandım terledim kulaklığa en küçük bir şey olmadı ve rahat bir kulaklıkçok büyük kulağınız olsa da sorun olmayacak büyüklükte

Rampage 190 TL sono 260 TL aynı ses kalitesi olduğuna eminim rahatlık olarak da ikisi de aynıdır ama birinin malzeme kalitesi iyi birinin malzeme kalitesi biraz daha kötü ama plastik çok da kötü değil ben günde 6 7 saat kullandım terledim kulaklığa en küçük bir şey olmadı ve rahat bir kulaklıkçok büyük kulağınız olsa da sorun olmayacak büyüklükte
Kanıt göstermeme rağmen ses kalitesi aynı diyorsunuz, Aklımla alay mı ediyorsunuz?
Lütfen daha fazla etiketlemeyin, sizinle tartışarak bir yere varmayacağım.

Mikrofon ses farkı var, Rampage rm K7 bir süre sonra cızırtı yapmaya başlıyor. Yüksek hassasiyete sahip.
Rampage rm K7 20 ohm empedans değerine sahipken sono 32 ohm değere sahip.
2 kat neredeyse daha iyi ses ve malzeme kalitesine sahip bir ürün varken gidip Rampage almanın mantığı kalmıyor. İyi günler.

Ben 3.5 sene kullandım cızırtı vb hiçbir şey olmadı gayet temiz ve net ses verdi evet kağıt üzerinde haklı olabilirsiniz ama oyun içinde info verirken bir şey fark etmiyor.

Kanıt göstermeme rağmen ses kalitesi aynı diyorsunuz, aklımla alay mı ediyorsunuz?
Lütfen daha fazla etiketlemeyin, sizinle tartışarak bir yere varmayacağım.

Beyefendi ben haklısınız diyorum ama sizin söylediğiniz değerler kağıt üzerinde doğruluğunu ispatlayabilir misiniz kendiniz burada kullanıcı yorumu daha önemli sizin kağıt üzerinde söyledikleriniz hissedemeyeceğimiz bir şey ve arkadaş bunu hediye alıyor bu kadar abartmaya gerek yok. Ve siz bu kulaklığı kullandınızmı.

Son düzenleme:
Rampage veya Gamepower alınmaz.
Tronsmart Sono varken hele yanına bile yaklaşılmaz.

Neden alınmaz diye soracak olursanız eğer;
Dandik Çin üretimi ürünlere markalarını yapıştıran 2 adet markadan ibaretler. Şişirilmiş çöplerden ibaret ikisi de.

Hocam yapmayın o kadar kullanan var gayet memnunlar ayrıca Çin'de üretilen her ürün dandik olmuyor zaten bazı ünlü markaların cihazları Çin'den çıkıyor ayrıca ne merdiven altı hocam belki o kadar kaliteli değil ama iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı