260 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
260
Hocam yapmayın o kadar kullanan var gayet memnunlar ayrıca Çin'de üretilen her ürün dandik olmuyor zaten bazı ünlü markaların cihazları Çin'den çıkıyor ayrıca ne merdiven altı hocam belki o kadar kaliteli değil ama iyi.

Hocam ben söyleyeceklerimi söyledim karar size kalmış, "Işıklı mışıklı" kulaklık için Transmart kalitesinden vazgeçecekseniz buyurun.

Hocam yapmayın o kadar kullanan var gayet memnunlar ayrıca Çin'de üretilen her ürün dandik olmuyor zaten bazı ünlü markaların cihazları Çin'den çıkıyor ayrıca ne merdiven altı hocam belki o kadar kaliteli değil ama iyi.

Bende arkadaşa bunu anlatmaya çalışıyorum.
Hocam ben söyleyeceklerimi söyledim karar size kalmış, "ışıklı mışıklı" kulaklık için transmart kalitesinden vazgeçecekseniz buyurun.

Kullandın mı şunu söyle kullandın mı?

Kullandın mı şunu söyle kullandın mı?
1620772889299.png

2. Kişi!

Günün sonunda hangisini tercih etceğiniz size kalmış ama bu bütçede kesinlinkle Tronsmart öneririm.

Eğer okumak isterseniz birkaç incelemesi.

Hocam ben söyleyeceklerimi söyledim karar size kalmış, "ışıklı mışıklı" kulaklık için transmart kalitesinden vazgeçecekseniz buyurun.

Hocam ne alaka? Işık için almıyorum kalitesi için alıyorum Gamepower ve Rampage gayet galiteli hem kaliteli olmasaydı PC hocası donanım arşivi gibi büyük YouTuber'lar Rampage veya Gamepower ürünlerini bolca incelesin?

Hocam ne alaka? Işık için almıyorum kalitesi için alıyorum Gamepower ve Rampage gayet galiteli hem kaliteli olmasaydı PC hocası donanım arşivi gibi büyük YouTuber'lar Rampage veya Gamepower ürünlerini bolca incelesin?

Daha önce sponsorluk ve para ne demek duydunuz mu? İnsana her şeyi yaptırabilir.
Tamam hocam haklısınız, en kalitelisi sizin dedikleriniz hocam 🙃
Peki madem? Neden soruyorsunuz bu kadar eminseniz 😀

Günün sonunda hangisini tercih etceğiniz size kalmış ama bu bütçede kesinlinkle Tronsmart öneririm.

Eğer okumak isterseniz birkaç incelemesi.

Arkadaş 7.1 desteği olacak dedi Tronsmart 7.1 değil.
göz ardı et çokta umrumda 7.1 kulaklık diyo arkadaş sen stereo kulaklık öneriyosun

Onlara sponsor oldukları için hiçbir eksisini söylemiyorlar malzeme kaliteleri çok kötü Çin'den kalitesiz modelleri alıp marka basıyorlar.

Ayrıca arkadaş 7.1 desteği olacak dedi sizin söylediğiniz 7.1 bile değil.

Eğer 1000TL'lik bir bütçeniz yoksa alıcağınız 7.1 kulaklık sanal 7.1'dir Windows Sonic ile aynı hissi alabilirsin.

1620773101487.png

Geri
Yukarı