260 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
260
@KwakHru
Hocam ben daha fazla yazmayacağım bu konuya, anlatmayı denedim. Anlamadılarsa kendi kararları.
Size kolay gelsin :)

Ben daha devam etmiyorum seçim konu sahibine kalmış.

Bir de böyle bir seçeneğiniz var.

Onlara sponsor oldukları için hiçbir eksisini söylemiyorlar malzeme kaliteleri çok kötü Çin'den kalitesiz modelleri alıp marka basıyorlar.

Eğer 1000TL'lik bir bütçeniz yoksa alıcağınız 7.1 kulaklık sanal 7.1'dir Windows Sonic ile aynı hissi alabilirsin.

Eki Görüntüle 1019319
Hocam 260 TL bandında daha iyi bir kulaklık öneriniz varmı 7.1’i olan

Hocam 260 TL bandında daha iyi bir kulaklık öneriniz var mı 7.1'i olan

Hocam iki seçenek var;

1. Tronsmart Sono
2. Gamenote H2029U

Bu iki marka da kendi fabrikalarında kendi ürünlerini üretiyorlar.
Lütfen adlarını duymadık diye geçip Rampage, Gamepower'e yönelmeyin.
O Tür Kanalları sevmiyorum dememin sebebi tam olarak bu işte, Sizin gibi bu işi pek bilmeyenlere çöp markaları sanki iyi gibi tanıtmaları.
Lütfen iyice düşünün.

PC hocası donanım arşivi gibi büyük YouTuber'lar Rampage veya Gamepower ürünlerini bolca incelesin?

1 herkese inanma.
2 donanım arşivi saf ve her dediğine inanan bir kitlesi var.
3 yorum atanların çoğu ilk eline ulaşınca yazıyor.
4 PC hocası kazık atma sanatında donanım arşivi ile taht yarışında o zaman da foruma gidip sorabilirsin.
5 PC hocası 250TL de G300s öneriyor ama kronik sıkıntılı böyle şeylere lütfen kanmayın çoğu YouTuber bunlardan reklam alıyor.
6 bize inanmıyorsan o sevdiğin YouTuber forumlarına sor.
Hocam 260 TL bandında daha iyi bir kulaklık öneriniz var mı 7.1'i olan.

7.1 sana güzel diye kandırmışlar 300TL kulaklığım var bir artısı bile yok.

1620781415897.png

Daha vergi kestiler mi bilmiyorum ama alan herkes 25 TL vergi geldiğini söylüyor.

E900 mü aldınız? Yoksa E900 Pro mu? Pro ise gösterdiğiniz fiyata kargo dahil mi?

@kerem şen kanka senin kadar sallayan bir kişi görmedim. Nereden biliyorsun aynı ses kalitesinde olduğunu üretici misin? Zaten aynı sürücüleri kullanamazlar çünkü aynı üretici değiller çok boş yapmışsın bir de Rampage'e falan Tronsmart ile aynı diyorsun Tronsmart yıllardır ses ürünleri yapan bir marka iken Rampage'in öyle bir iddia sı bile yok.

Geri
Yukarı