2600 TL Klavye - Fare - Kulaklık önerisi

Yukarıdaki arkadaşın yaptığı set güzeldir. Klavyeye alternatif olarak tamamen razer set olsun diyorsanız özelliklerden kısarak razerin membranlarından alabilirsiniz. Veya red switch yerine blue switch sorun olmaz diyorsanız K580 VATA da güzel klavyedir.

Yukarıdaki arkadaşın yaptığı set güzeldir. Klavyeye alternatif olarak tamamen Razer set olsun diyorsanız özelliklerden kısarak Razer'in membranlarından alabilirsiniz. Veya red Switch yerine Blue Switch sorun olmaz diyorsanız K580 VA'ta da güzel klavyedir.

Hocam Blue Switch, red Switch, membran ve mekanik nedir hiçbirini bilmiyorum. O konuda biraz cahilim. Hangisini önerirsiniz

Hocam ben fareyi palm grip şeklinde tutuyorum. Burada mini falan yazıyor. İstediğim gibi kullanabilirim değil mi :D

Toplam 2675 TL.

Hocam Blue Switch, red Switch, membran ve mekanik nedir hiçbirini bilmiyorum. O konuda biraz cahilim. Hangisini önerirsiniz

Hocam ben fareyi palm grip şeklinde tutuyorum. Burada mini falan yazıyor. İstediğim gibi kullanabilirim değil mi :D
Ben farazi bir öneri yaptım. El boyutunuza ve tutuş şeklinize göre değişir tabii ki. Eğer eliniz büyükse sizin için uygun olmayabilir.

Ben farazi bir öneri yaptım. El boyutunuza ve tutuş şeklinize göre değişir tabii ki. Eğer eliniz büyükse sizin için uygun olmayabilir.

1675187323543.png

Bu sizce nasıl hocam

Çok kötü hocam sensörü falan. Sabre Pro alabilirsiniz çok daha iyi ve biraz daha ucuz.

Teşekkür ederim hocam. Kararımı verdim.
BlackShark V2
Redragon K552
Corsair Sabre Pro Champion
Alacağım.

Çok kötü hocam sensörü falan. Sabre Pro alabilirsiniz çok daha iyi ve biraz daha ucuz.

Merhaba hocam. Biraz bütçe artışı oldu bende fareyi yükseltmeye karar verdim. ASUS ROG Gladius 2 almayı düşünüyorum. Önerileriniz var mı? Bütçem 3000 TL'ye yükseldi. Ve kulaklığa biraz daha para verip beyazını almayı düşünüyorum. Arasında 119 TL fark var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı