2600 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
2800'e kadar.

slmbenejder

Centipat
Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda sistem topladım. Bu sisteme güzel bir monitör istiyorum.
İstediğim özellikler: 2560x1440P-144Hz ÜSTÜ-24 inç veya üstü-1ms ve altı.
Düşündüğüm bir iki monitör var siz ne diyorsunuz bu monitörlere. Aşağıya linki bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünürseniz aşağıya bir inceleme sundum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşünürseniz aşağıya bir inceleme sundum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu model nasıl hocam sizce?

Bizim TV 16 inç ne yaptınız hocam?
Not: Telefonda olduğumdan dolayı sürprizbozan'a erişim sağlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

İncelemesini de bir izleyin. Fiyatı güzel. He tercih ederseniz Amazon üzerinden almaya çalışın. MSI'daki şu ölü piksel çıkma sıklığı moral bozabiliyor. Duruma göre Amazon desteğiyle durumu kurtarırsınız.

Hocam o fiyata onlar alınmaz. Sırf 165 Hz diye alacaksanız 144 Hz ile arasında 0.89 frame time farkı var. Yani değmez. Alacaksanız attığımız monitörü alabilirsiniz.

Hocam o fiyata onlar alınmaz. Sırf 165 Hz diye alacaksanız 144 Hz ile arasında 0.89 frame time farkı var. Yani değmez. Alacaksanız attığımız monitörü alabilirsiniz.
Hocam o 32 inç. Benim için büyük.

İncelemesini de bir izleyin. Fiyatı güzel. He tercih ederseniz Amazon üzerinden almaya çalışın. MSI'daki şu ölü piksel çıkma sıklığı moral bozabiliyor. Duruma göre Amazon desteğiyle durumu kurtarırsınız.
Siz hangisini önerirsiniz? Kendi attığınızı mı yoksa benimkini mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı