2600X ısınıyor

sad7k

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara, Türkiye
Daha fazla  
R3 1300XDEN 2600X e geçiş yaptım. Sıcaklıklar tabii ki fazla çünkü 4.2 GHz :D . Arkadaşlar bütçem kısıtlı elimde MX4 macun var ve bir hava soğutma bulmak istiyorum. Sıvı soğutmalar çok pahalı maalesef :( . Hava soğutma bildiğim Hyper 212 var. Sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasaya sığar sığmaz bilmiyorum ama Soğutucu. Bazen öneriliyor.

Hyper 212'nin yanında Arctic Freezer 34 e-Sports Duo veya Snowman T6 Ultra önerildiğini gördüm genelde bu forumda. Ben de açıkçası almayı planladığım sistem için Ryzen 5 3600'de karar kıldım ve soğutucu olarak da Arctic Freezer 34 e-Sports Duo seçtim. Birkaç yine Ryzen 5 3600 kullanıcısının yorumlarını okuduktan ve bazı incelemeleri izledikten sonra söyleyebilirim ki eğer bütçeniz el veriyorsa Arctic Freezer alabilirsiniz. Tabii henüz kullanmadığım için bu konuda daha bilgi sahibi olan ve kullanan hocalarımın fikri daha önemli.

Son düzenleme:
Bütçe 400 TL'yi geçmeyecek şekilde.

O zaman Arctic Freezer'ı unutun zira 500 TL'den aşağı bile bulamadım ben. Onun yerine T6 Ultra alabilirsiniz hocam.

Bütçe 400 TL'yi geçmeyecek şekilde. Hocam kasa bir tane rastgele bir kasa diyebiliriz. Açık kullanıyorum.
Yan kapağı açık mı kullanıyorsun? Hocam en azından yandan bir resim atabilirsen iyi olur.

Geri
Yukarı