2650 TL telefon önerisi

bandias

Hectopat
Başlıkta belirttiğim fiyat 2650 TL'ye Realme 6 almak mantıklı mıdır? Başka PUBG'de 60 FPS alan telefon tavsiyeniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun performansı önemli Note 9S pek iyi değil sanırım bu konuda. Yinede teşekkürler.
Nereden duydunuz performansının kötü olduğunu? Snapdragon 720G ve Adreno 618 var. Redmi note 9 Pro kullanıyorum şahsen aralarında ki fark çok az o da kamera, nfc ve birkaç özellik. Performans konusunda aralarında ki fark sıfır ve ben 60 FPS alıyorum PUBG'de. Üstüne yüksek ayar hem de. Note 9S HDR desteği de var. @bandias

Nereden duydunuz performansının kötü olduğunu? Snapdragon 720G ve adreno 618 var. Redmi Note 9 Pro kullanıyorum şahsen aralarında ki fark çok az o da kamera, NFC ve birkaç özellik. Performans konusunda aralarında ki fark sıfır ve ben 60 FPS alıyorum PUBG'de.

Oyun performansı 45 FPS alıyor ve akıcı bir FPS oyunu için 60 FPS şart Note 9 Pro 60 alıyor lakin Note 9S 45 FPS alıyor bu yüzden tercih etmedim.

Oyun performansı 45 FPS alıyor ve akıcı bir FPS oyunu için 60 FPS şart Note 9 Pro 60 alıyor lakin Note 9S 45 FPS alıyor bu yüzden tercih etmedim.
Diyorum ki, performans konusunda aralarında ki fark sıfır. Buyurun bakın bu linkten aralarında ki farklara. Performans konusunda aynılar.

Diyorum ki, performans konusunda aralarında ki fark sıfır. Buyurun bakın bu linkten aralarında ki farklara. Performans konusunda aynılar.

Oyun performansı derken PUBG performansı dedim. Buraya link bırakıyorum buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı