27.11.2021 | Beşiktaş 0 - 4 Giresunspor

En son Giresun Fener'i 5-0 yener dediğinde ne olduğunu görmüştük ama sen bilirsin.
6-0'dı o ama sen bilirsin. O zaman şaka olduğunu savunarak "Boş" yaptığımı söylüyordunuz şimdi ciddiye alasınız geldi :) Başka zaman hatırlatırım o tahminimi sana :) Sanki engellemiştin beni ama neyse :d

Bu arada herhangi bir takıma yenilince herkes Trabzonspor'u şampiyon ilan ediyor:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada herhangi bir takıma yenilince herkes Trabzonspor'u şampiyon ilan ediyor:)

Trabzon'u birileri şampiyon yapmaya çalışıyor. Benim fikrim sadece.

Trabzon'u birileri şampiyon yapmaya çalışıyor. Benim fikrim sadece.

Hıncal Uluç'un sorduğu bir soru var: Kulüpler birliği başkanı Ahmet Ağaoğlu bir diğer görevi ise Trabzonspor başkanlığı olan Ahmet Ağaoğlu devre arasına kadar kulüpler hakem ile ilgili konuşulma yapılmayacağını söyledi. Peki bu kimin işine yarar?

Anlamadım vallahi biraz daha açar mısınız?

Ahmet ağaoğlu'nun 1. görevi kulüpler birliği başkanlığı.2. görevi ise Trabzonspor başkanlığı. Ve devre arası bitene kadar kadar kulüpler hakem hakkında konuşmayacak dedi. Dolayısıyla hakem konuşulmayınca, bu Trabzonspor'a yarayacak. Çünkü zaten hakem kararları lehine geliyor ve hakemlerde baskı olmayacak, rahat rahat maçları yönetecekler. Zaten pek çok hakem kararları lehine verilen Trabzonspor, hakemler üzerinde baskı olmadığı için ligin ilk yarısını rahat bitirecek ve belki de aradaki puan farkını daha da açacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı