27" 2K Monitör Tavsiyesi

Brain35

Hectopat
Merhaba, 6 bin TL ile 8 bin TL arasında 2K, 27 inç, IPS, düz( flat ) ve renk gamutu yüksek bir monitör almayı düşünüyorum ancak çok fazla seçenek var, karar veremedim. Aklımdaki ve araştırdığım modeller bunlar. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

-LG27GB800-B
-LG 27GL83A
-ASUS TUF Gaming VG27AQZ.

Ben bu monitörün, Link>> yakın zamanda bunun siparişini geçtim elime geçtiğinde paylaşayım sizle.

Bende bu monitörü gördüm ancak ASUS TUF Gaming VG27aqz modelinin standı normal hali diye elemiştim. Geri kalan özellikler aynı.

https://www.amazon [QUOTE="temmuzz,...=B0963X66Y6&psc=1']Samsung Odyssey G5[/QUOTE]

.com.tr/dp/B08JGNVYRT/ref=asc_df_B08JGNVYRT1666418400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08JGNVYRT&linkCode=asn[/URL]

burada kalsın 32 de iyidir :)
IPS ve Flat olursa sevinirim. Yine de tavsiyeleriniz için teşekkürler.🙏

Bende bu monitörü gördüm ancak ASUS TUF Gaming VG27aqz modelinin standı normal hali diye elemiştim. Geri kalan özellikler aynı.

IPS ve Flat olursa sevinirim. Yine de tavsiyeleriniz için teşekkürler.🙏
Geri kalan özellikleri aynı değil aralarında oldukça fark var. VG27aqz 350 nit parlaklık 16 milyon renk öteki 1 milyar renk ve 250 nit parlaklığa sahip.

Geri kalan özellikleri aynı değil aralarında oldukça fark var. VG27aqz 350 nit parlaklık 16 milyon renk öteki 1 milyar renk ve 250 nit parlaklığa sahip.

Evet haklısınız. İkisi arasında yine de VG27aqz modeli daha mantıklı gibi geldi. Yukarıda belirttiğim LG monitörlerin de panel kalitesi olarak çok iyi olduğunu okudum. Kullanım deneyimi olsa iyi olurdu.

Evet haklısınız. İkisi arasında yine de VG27aqz modeli daha mantıklı gibi geldi. Yukarıda belirttiğim LG monitörlerin de panel kalitesi olarak çok iyi olduğunu okudum. Kullanım deneyimi olsa iyi olurdu.
VG27aqz değil diğeri daha mantıklı, Bir milyar renkli olan modeli alıp kendiniz ayak takabilirsiniz. 16 milyon renkli monitör alınmaz. Asus'ta da LG panel var zaten. Panelleri aynı.

En uygun hangisi ise onu alabilirsiniz.

27GN800 standı haricinde en alınası model olarak duruyor onun dışında 27GL83A da alınır. Bu iki model tepkime süresi olarak VG27AQZ'den daha iyi çünkü Asus'ta 1 ms GtG yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı