27 inç 1080p monitör alınır mı?

yaboxo4824

Hectopat
Merhaba. Sorum belli. Bazı arkadaşlar pikseller sayılıyor yakın kullanımda diyor. 27" alınırsa 2K alınmalı diyorlar ama o kadar bütçe ayırmak istemiyorum. Fakat almışken de büyük ekran olsun istiyorum. Henüz bir mağazaya gidip de yakından deneyimleme imkanım olmadı.

Düşünceleriniz nelerdir bu konuda acaba?

edit: kullanım amacını yazmayı unutmuşum çok özür diliyorum arkadaşlar, ağırlıklı hikayeli AAA oyunlar oynanacak arada CS:GO ve Quake Champions oynarım

Son düzenleme:
Ben de bütçe çikarsa 27 için 2k öneririm ama bütçem yok diyorsunuz ileride monitör değiştirme durumunuz olmayacak gibi. Alın bir sorun çıkartacağını sanmıyorum önceliğiniz büyük ekran sonuçta.

Ben de bütçe çikarsa 27 için 2k öneririm ama bütçem yok diyorsunuz ileride monitör değiştirme durumunuz olmayacak gibi. Alın bir sorun çıkartacağını sanmıyorum önceliğiniz büyük ekran sonuçta.
Evet hocam önceliğim büyük ekran dediğiniz gibi, bütçeyi de artıracak durumum var ama artırmak istemiyorum açıkçası. Teşekkür ediyorum cevap için, bu arada kullanım amacını belirtmeyi unutmuşum onu da ekledim.

Merhaba. Sorum belli. Bazı arkadaşlar pikseller sayılıyor yakın kullanımda diyor. 27" alınırsa 2K alınmalı diyorlar ama o kadar bütçe ayırmak istemiyorum. Fakat almışken de büyük ekran olsun istiyorum. Henüz bir mağazaya gidip de yakından deneyimleme imkanım olmadı.

Düşünceleriniz nelerdir bu konuda acaba?

edit: kullanım amacını yazmayı unutmuşum çok özür diliyorum arkadaşlar, ağırlıklı hikayeli AAA oyunlar oynanacak arada CS:GO ve Quake Champions oynarım
Öyle piksel sayma olayı bence abartı hocam. 1 yıldır Gamepower Curvee 27" 144hz kullanıyorum. Geriye yaslanıp dizi,film ve oyun keyfini çıkarıyorum. Hâla Cs 1.6 oynuyorum. Öyle eski oyunda bile piksel saymıyorum yani :) tabiiki gönül ister 2k alalım ama bütçe meselesi.

Geri
Yukarı