27 inç 144 Hz IPS monitör önerisi

Nan0TecH

Hectopat
Yer
VİRJİNYA
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar destekli Makina imalatı
Sorum başlıktaki gibi. 144 veya 165 Hz IPS 27 inç F/P ürünü kronik sorunu olmayan ghosting vb. hem film hem oyun için kullanılan monitör arıyorum. 24 de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım aldı kullanıyor güzel monitör, bir bütçe vermemişsiniz fakat istediğiniz özelliklerin barındıran monitörlerin 2750-3000'den başladığını düşünürsek bunun bütçenize uyacağını düşünüyorum. Eğer daha düşük bütçeniz varsa 24e yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Ayın 21'inde Hepsiburada üzerinden indirimlerde MSI Optix MAG 275r almıştım 2057 liradan fiyatına göre iyi ama ölü piksel çıktı 1 tane, iade ediyorum ben çok bakındım bu fiyatlara monitör yok doğru düzgün.

Bu markanın kasası vardı bende sattım 2-3 hafta önce fanları kafayı yemişti parça kaliteside hiç iyi değildi direk yamuluyordu demirler.
Arkadaşım aldı kullanıyor güzel monitör, bir bütçe vermemişsiniz fakat istediğiniz özelliklerin barındıran monitörlerin 2750-3000'den başladığını düşünürsek bunun bütçenize uyacağını düşünüyorum. Eğer daha düşük bütçeniz varsa 24e yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Bu çok iyide pahalı acaba değer mi diye düşünüyorum bende.

Elimde bir adet daha Acer RG271P 165 Hz 27" IPS monitör mevcut. Ölü piksel ve ışık sızması testi yapılıp geri konuldu kutuya kenarda duruyor. İçinde HDMI ve DP kablosu da mevcut. İstanbul içerisindeyseniz 1550 TL'den verebilirim.

Bu markanın kasası vardı bende sattım 2-3 hafta önce fanları kafayı yemişti parça kaliteside hiç iyi değildi direk yamuluyordu demirler.

Bu çok iyide pahalı acaba değer mi diye düşünüyorum bende.

Arkadaş belirtmemiş ama 2K istediğini varsayıyorum, 2k+144/165hz+27" monitörlerin başlangıç fiyatı bu oluyor, arkadaş bütçe olarak 2.8-3 arası bir şey söylerse alınabilecek en iyi ürünlerden birisi oluyor, eğer bütçe 2-2.5 civarıysa zaten o fiyata o özellikleri bulması imkansız ya boyutu 24'e düşürecek ya çözünürlüğü 1080p ye çekecek. 12-13 gün önce açılsaydı şu ürün bayağı ucuzdu :(

1638171209310.png

Arkadaş belirtmemiş ama 2K istediğini varsayıyorum, 2k+144/165hz+27" monitörlerin başlangıç fiyatı bu oluyor, arkadaş bütçe olarak 2.8-3 arası bir şey söylerse alınabilecek en iyi ürünlerden birisi oluyor, eğer bütçe 2-2.5 civarıysa zaten o fiyata o özellikleri bulması imkansız ya boyutu 24'e düşürecek ya çözünürlüğü 1080p ye çekecek. 12-13 gün önce açılsaydı şu ürün bayağı ucuzdu :(

Eki Görüntüle 1228597

Ben 21'inde aldım MSI MAG275r 2057 liradan 27 inchte 1080p harbiden çok iyi değilmiş 24" 1080p için bir öneriniz var mı peki?
VA panellerde fiyat aslında uygunda sırf PUBG oynadığım için alamıyorum IPS'te bile 27" te çok iyi göstermiyor.

Monitör konusunda çok bilgili değilim aslında, ben hep 27-32" 2K ve 144-165Hz monitör araştırdığım için o civardaki monitörlerden 2-3 model biliyorum, yukarıda da konuya bilen/bilgili birisi gelirse 27 ile uğraşmasın bütçesi düşükse direkt 24" önersin diye öyle yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı