27 inç 144Hz monitör önerisi

Bütçe
1700

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Merhaba.
Aradığım özellikler: 27 inç veya yukarısı, 144Hz veya yukarısı ve ghosting sorunu olmasın.
Bütçe 1700TL. (esneyebilir)
Yukarıdaki özellikler dışında ekstra olarak kavisli olursa güzel olur ama şart değil. (kavisli öncelik yani)
Viewsonic olmasın mümkünse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Aradığım özellikler: 27 inç veya yukarısı, 144Hz veya yukarısı ve ghosting sorunu olmasın.
Bütçe 1700TL. (esneyebilir)
Yukarıdaki özellikler dışında ekstra olarak kavisli olursa güzel olur ama şart değil. (kavisli öncelik yani)
Viewsonic olmasın mümkünse.
Hocam kavisli istediğiniz an VA panel oluyor ve bu bütçede VA panellerde ghosting yaşamanız kuvvetle muhtemel.

Dostum 27 inç üstü bir monitör alıyorsan 2k olmalı. Bu fiyattan anladığım kadarıyla 2 k düşünmüyorsun. Bu fiyata bence 24 inç Asus TUF yada LG almalısın. İllaki 27 olsun diyorsan da fiyatı biraz arttırıp MSI al derim. Çünkü zaten çözünürlükten dolayı performans kaybı yaşayacaksın. Başka özelliklerden ödün vermesen iyi olur.

Ben bunu kullanıyorum. Gayet memnunum: Msi Optix MAG274R2 27" 1 MS 165 Hz FHD IPS Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Bunun 144hz olanı: MSI Optix MAG274R 27'' 144Hz 1MS(MPRT) FreeSync PREMIUM OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Dostum 27 inç üstü bir monitör alıyorsan 2K olmalı. Bu fiyattan anladığım kadarıyla 2 k düşünmüyorsun. Bu fiyata bence 24 inç ASUS TUF ya da LG almalısın. İllaki 27 olsun diyorsan da fiyatı biraz arttırıp MSI al derim. Çünkü zaten çözünürlükten dolayı performans kaybı yaşayacaksın. Başka özelliklerden ödün vermesen iyi olur.

Ben bunu kullanıyorum. Gayet memnunum: Msi Optix MAG274R2 27" 1 MS 165 Hz FHD IPS Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Bunun 144Hz olanı: MSI Optix MAG274R 27'' 144Hz 1MS(MPRT) FreeSync PREMIUM OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

144Hz Curved 24 inç monitörüm var aslında ama memnun değilim ondan yeni bir tane bakıyorum.
Önerilerin için sağ ol ama bütçeyi aşıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı