27 inç curved monitörde FPS oynamak

mustafabyz

Centipat
Arkadaslar, 27 inç curved monitör almak istiyorum VA panel 1 ms 144 HZ olacak ama aklımda sorular var. Ben Single Player'da oynasamda genelde FPS Online oyuncusuyum. Monitörle aramda 40-50 cm gibi bir uzaklık olacak sizce oyun oynarken zorlanır mıyım? Sagı solu takip ederken falan şimdiden teşekkürler.

Bence FPS oyunları için düz ekran daha avantajlı. Mesela ben kavisli monitörde oyun oynarken odaklanma sorunu yaşıyorum. Sonuçta tercih meselesi.
Ben bir kez oynayabildim curved moniyörde daha hakimsin alana ama dedigim gibi çok az deneyebildim ve kullanan çogu kişinin görüşü böyle mesela 1080 çözünürlükte sıkıntı yaşarsın demişler ama ben internet kafede bir arkadaşa uhramıştım oyunu biterken izlemiştim gayet hd di piksel sorunu yoktu mesela

Arkadaslar, 27 inç curved monitör almak istiyorum VA panel 1 ms 144 HZ olacak ama aklımda sorular var. Ben Single Player'da oynasamda genelde FPS Online oyuncusuyum. Monitörle aramda 40-50 cm gibi bir uzaklık olacak sizce oyun oynarken zorlanır mıyım? Sagı solu takip ederken falan şimdiden teşekkürler.

Düz ekran daha mantıklı e-sporcular daha iyi odaklanmak için düz ekran kullanıyor.

Fps online oynuyprmusun oynuyorsan hangi düzeyde ben iyi düzeyde oynuyprum diyebiliriz ondan merak ediyorum ayrıca kullandıgın monitörün çözünürlügü nedir ?
1440p çözünürlükte kullanıyorum bende oynuyorum rekabetçi oyunlar hiç eksi yönü görmedim gayet alıştım 4 ay oldu yaklaşık kullanmaya başlayalı.

Düz ekran daha mantıklı e-sporcular daha iyi odaklanmak için düz ekran kullanıyor.
Ben öok azda olsa deneyebildim curvedda ekrana daha hakim oldugumu hissettim ama dedigim gibi çok az bakabildim flattdan curveda geçen herkes curved aşıgı olmuş ve öneriyorlar
1440p çözünürlükte kullanıyorum bende oynuyorum rekabetçi oyunlar hiç eksi yönü görmedim gayet alıştım 4 ay oldu yaklaşık kullanmaya başlayalı.
Teşekkür ederim ben 27 yi 1080 almayı düşünüyorum çopu kişi piksel sayarsın demiş ama kullananları dinledim ve bir kezde gördüm görüntü gayet güzeldi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı