27 inç monitörde 1080p tercih edilebilir mi?

Volter

Hectopat
Yer
Antalya/Serik
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer uzaktan bakacaksanız çok takılacağınız bir durum olmaz ancak masanız küçükse yakından bakacaksanız bir zaman sonra gözünüze batabilir. 1080P için genelde 24inç öneriyorum.

Merhaba. 27 inç 1080p bir monitör alacağım fakat bir arkadaş alma pikselleri sayarsın dedi. Bir korkmadım değil.

Sizce alınır mı? Büyük bir monitör istiyorum ve arkadaşımda vardı. Biraz deneme fırsatım oldu. Kafama yattı.
Hocam o monitöre ve sizin mesafenize göre değişiyor. Kendim Dell G2722HS ve piksel görme gibi bir durum yok. Ben 55-60 CM mesafeden bakıyorum. Bu arada düşük bütçede Asus önermem. Daha uyguna Dell G2722HS varken hatta.
İncelemem; İnceleme: Dell 27″ G2722HS 165Hz IPS monitör incelemesi

Merhaba. 27 inç 1080p bir monitör alacağım fakat bir arkadaş alma pikselleri sayarsın dedi. Bir korkmadım değil.

Sizce alınır mı? Büyük bir monitör istiyorum ve arkadaşımda vardı. Biraz deneme fırsatım oldu. Kafama yattı.

Hocam 2K alırsanız erkan kartınız eski oyun oynayamazsınız 1080P'ye düşürmek zorunda kalırsınız 2K gördükten sonra da 1080P'nin yüzüne bakmazsınız oyun zevkiniz kaçar moraliniz bozulur. 24 inç alın.

Geri
Yukarı