27 inç vs 32 inç monitör

O fiyata 32" 1080p alınmaz, bence o fiyata 2K bulabilirsin.
Allah Allah kendim aylardır kullanıyorum niyeyse hiç öyle bir sorun ile karşılaşmadım. Kendiniz deyimlediniz de mi biliyorsunuz? Oyssey G7 de panel kalitesi olarak en üstün monitörlerden.

Hocam 1080p nereden çıktı? En az 2K düşünüyorum.
1620739425678.png

Backlight Bleed Test test yapıp fotoğrafını atın bakalım hocam. Her üründe olacak diye bir şey yok ama çok yaygın. Ayrıca paneli en üstün falan değil.

O bütçedeki en iyi monitörlerden biri Odyssey g7'dir. Eve geçince istediğiniz test yapıp atarım.
O fiyata 32" 1080p alınmaz, bence o fiyata 2K bulabilirsin.

Eki Görüntüle 1018444

Hocam Amazon bir yanlışlık olmuş o monitör 2K

O bütçedeki en iyi monitörlerden biri Odyssey g7'dir. Eve geçince istediğiniz test yapıp atarım.

Hocam Amazon bir yanlışlık olmuş o monitör 2K
Madem bu kadar çok iyi anlıyorsunuz monitörlerden niye bize soruyorsunuz? Gidin ve G7 LC32 alın.

Madem bu kadar çok iyi anlıyorsunuz monitörlerden niye bize soruyorsunuz? Gidin ve G7 LC32 alın.

Çok iyi anladığımı iddia etmiyorum fakat biliyorum ki G7 iyi bir monitör. Siz panel iyi olmadığını iddia ediyorsunuz madem öyle bu bütçede varsa daha iyi dediğiniz bir model atın karşılaştıralım onu alayım.

Çok iyi anladığımı iddia etmiyorum fakat biliyorum ki G7 iyi bir monitör. Siz panel iyi olmadığını iddia ediyorsunuz madem öyle bu bütçede varsa daha iyi dediğiniz bir model atın karşılaştıralım onu alayım.
Çok kaliteli renkler için:AOC CQ27G2U 27" 1ms QHD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hızlı bir panel ve kaliteli HDR için(siyahlardan feragat edeceksiniz): LG 27GL850-B 27" 1ms QHD G-Sync Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İkisinden de daha iyi bir model:Gigabyte M27Q 27" 1ms QHD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

27 veya 32 inch den konu nerelere gelmiş. Hiç sevmiyorum böyle konuların dağılmsını. Arkadaş büyüklük ile alakalı fikir istiyor, millet marka modele gitmiş. Bi adam akıllı yazı bulamadım bu konu ile alakalı. Her yer böyle.

Geri
Yukarı