27 inch 1080p için büyük mü ?

CemreCan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda monitör almayı düşünüyorum, alacağım monitörler aşağı yukarı kafamda oturdu diyebilirim. Size 2 sorum olacak birincisi 27 inch 1080p için çok mu büyük ? 2. sorum ise 1 ms 75 hz ile 4 ms 72 hz cidden gözle ayırt edilebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda monitör almayı düşünüyorum, alacağım monitörler aşağı yukarı kafamda oturdu diyebilirim. Size 2 sorum olacak birincisi 27 inch 1080p için çok mu büyük ? 2. sorum ise 1 ms 75 hz ile 4 ms 72 hz cidden gözle ayırt edilebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

yüksek bir sistem kuracaksan eğer 75hz lere bakma derim. şuan bu işin standartı 1ms 144hz. Ayrıca 27 inch monitörlerin 1080p oyunda fps yada tepkime gecikmesi yaşaması tam bir şehir efsanesi. yeteri kadar mesafen varsa (dibinden oynamayacaksan :) ) ve geniş ekran seviyorsan - benim gibi - tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı