27 Mbps internet 1 Mbps'ye düştü

Ta sabahtan açtırdım hocam arıza kaydını. Bir kere dönüş yaptılar gün içinde. Online işlemlerden baktığımda; "Türk Telekom'a iletildi." yazıyor. Başka da hiçbir bilgi yok elimde maalesef.
Sizin yapabileceğiniz bir şey yok maalesef, tek yapabileceğiniz onların keyfini beklemek olacak. Sorun sizde değil gibi, hat değerlerinizde de maksimum bu hızı alabiliyorsunuz şu an.

Ta sabahtan açtırdım hocam arıza kaydını. Bir kere dönüş yaptılar gün içinde. Online işlemlerden baktığımda; "Türk Telekom'a iletildi." yazıyor. Başka da hiçbir bilgi yok elimde maalesef.
Bence gecenizi bu konu üzerinde durarak boşa heba etmeyin.Yarın sabah erken saatlerde tekrar TırtNet Müşteri Hizmetlerini arayın.Ve sorununuza çözüm bulana kadar tekrar ve tekrar arayın. Umarım sorununuz en kısa sürede çözüme ulaşır.

Atıyorum sıkı tutun;
1- yanlış bilmiyorsam bazı tarifelerde kotayı aşınca(misal 100 GB lik) net hızı düşebiliyormuş. Belki bundan kaynaklıdır
2 - bizim İnternete de böyle bir sıkıntı vardı ama SUPERONLİNE idi, lakin hem yavaş hem de arda kopmalar oluyordu. Meğer kablolar yüzündenmiş sorun. Kablolar eskimiş yani ana dsl girişi sıkıntılıymış

Atıyorum sıkı tutun;
1- yanlış bilmiyorsam bazı tarifelerde kotayı aşınca(misal 100 GB lik) net hızı düşebiliyormuş. Belki bundan kaynaklıdır
2 - bizim İnternete de böyle bir sıkıntı vardı ama SUPERONLİNE idi, lakin hem yavaş hem de arda kopmalar oluyordu. Meğer kablolar yüzündenmiş sorun. Kablolar eskimiş yani ana dsl girişi sıkıntılıymış
TırtNet'te AKN kalktı tüm firmalarda olduğu gibi.

1. edit: TurkNet'in gelip yaptığı kontrol sonucu, binanın kablolarında bir sorun olmadığı, Türk Telekom'un portundan kaynaklı bir arıza olabileceği bildirildi. Türk Telekom'un kontrol etmesini bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı