27 Ocak Steam indirimi için oyun önerisi

tomruk

Centipat
Yer
Türkiye
Evet arkadaşlar herkes birbirine oyun önersin ilk ben başlıyorum 😁 (düşük sistemler için)
1 - FEAR 1 (Eliniz de silah var ama aşırı korkutan oyun FEAR 1 Oynayın FEAR 2 - 3 oynamayın paranıza yazık olur)
2- Prince Of Persia The Two Thorones (Stealth modu efsane diğer oyunlar gibi easy değil oynamanızı öneririm)
3 - STAR WARS™ Jedi Knight - Jedi Academy™ (oyunun en iyi kitlesi bu oyunda diyebilirim oyuna yeni başladıysanız öğretiyorlar oynayış 10/10)
4 -Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered ( En iyi dedektiflik oyunu diyebilirim oynayın :D )
5 - Far Cry 3 (oynamayan kalmasın)
6 - Hitman Absolution (Beyin geliştiren oyun diyebilirim)
7- NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 (arkadaşımla oynarken aşırı zevk aldığım ve asla ama asla sıkılmadığım 100 saatlik oyun)
8 - Penumbra Overture (kimsenin bilmediği antika oyun fakat aşırı güzel hikayesi oyun diyebilirim)
9 - Mount And Blade Warband (Bu oyunu oynadıktan sonra kendinizi Fatih Sultan mehmet gibi hissediyorsunuz O7)
10 - Call Of Duty 2 (En iyi 2. Dünya savaşı oyunu kesinlikle oynanır)

Evet arkadaşlar herkes birbirine oyun önersin ilk ben başlıyorum 😁 (düşük sistemler için)
1 - fear 1 (eliniz de silah var ama aşırı korkutan oyun fear 1 oynayın fear 2 - 3 oynamayın paranıza yazık olur)
2- Prince of Persia the two thorones (Stealth modu efsane diğer oyunlar gibi easy değil oynamanızı öneririm)
3 - STAR WARS™ Jedi Knight - Jedi Academy™ (oyunun en iyi kitlesi bu oyunda diyebilirim oyuna yeni başladıysanız öğretiyorlar oynayış 10/10)
4 -Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered ( en iyi dedektiflik oyunu diyebilirim oynayın :D )
5 - Far Cry 3 (oynamayan kalmasın)
6 - Hitman absolution (beyin geliştiren oyun diyebilirim)
7- NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 (arkadaşımla oynarken aşırı zevk aldığım ve asla ama asla sıkılmadığım 100 saatlik oyun)
8 - penumbra overture (kimsenin bilmediği antika oyun fakat aşırı güzel hikayesi oyun diyebilirim)
9 - Mount and Blade Warband (bu oyunu oynadıktan sonra kendinizi Fatih Sultan Mehmet gibi hissediyorsunuz o7)
10 - Call of Duty 2 (en iyi 2. dünya savaşı oyunu kesinlikle oynanır)

Hocam 2.50 GHz 1 GB ekran kartı 8 GB RAM 3210 işlemci hangi oyunu kaldırır Witcher 2-3 düşünüyorum ben ama listenizdeki grafikle oynayacağım oyun var mı?

Son düzenleme:
Hocam 2.50 GHz 1 GB ekran kartı 8 GB RAM 3210 işlemci hangi oyunu kaldırır Witcher 2-3 düşünüyorum ben ama listenizdeki grafikle oynayacağım oyun var mı?
Ekran kartının GB' ı o kadar önemli değil. Ekran kartın ne ? Bir de farklı konu açıp oyun önerisi alabilirsin.

Geri
Yukarı