27 ve 28 Ağustos'da Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek ve Karadağ'a resmi ziyaret için gidecek

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Cumhurbaşkanı Erdoğan, davete icabetle Bosna Hersek'e gidecek. Bosna Hersek'e 27 Ağustos Cuma günü resmi ziyaret için gidecek. Daha sonrasında Karadağ Cumhurbaşkanının davetine icabeten, Karadağ'a gidecek.

Her iki ziyaret esnasında da Balkanlar'daki güncel gelişmeler değerlendirilecektir. Ayrıca diğer bölgesel ve uluslararası meseleler için fikir alışverişi de yapılacak.

Umarım kayda değer bir ziyaret olur ve her 3 ülke için de faydalı bir değerlendirme olur diyelim. Neyin fikir alışverişini yapacakları bilinmiyor ancak büyük ihtimalle iki ülkeler arasındaki meseleler ve gündemdeki meseleler tartışılır diye düşünülüyorum. O konular hakkında genel bir fikir alışverişi olur, Türkiye'deki doğal afetler falan masaya yatırılır mı, bilemiyoruz. O meselelerin de ele alınması dileğiyle diyelim.

Bosna Hersek, Karadağ gibi ülkeler yıllarca Sırp soykırımına uğrayan ülkeler. Böyle mazlum ülkeleri Osmanlı hoşgörüsüyle dostça ilişkiler geliştirmemiz güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam arkadaşlar baydırdım, bulunduğum bölgede orman yangını var ve orman bakanlığının sitesinde bile yok. Fikirlerinizi kendinize saklayın.

Tamam arkadaşlar baydırdım, bulunduğum bölgede orman yangını var ve orman bakanlığının sitesinde bile yok. Fikirlerinizi kendinize saklayın.

Bak güzel dostum Erdoğan iktidarı zaten hatalarıyla dolu, ama resmi ziyaretten bahsediyoruz. Adam tabii jet ile gidecek. Örnek için birkaç tane dünya liderini atayım sana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben onu ironi için yazdım uzatmanın mânası yok. (!) Koymadım diye ironi olmadığı anlamına gelmiyor. Tartışmayalım lütfen. Tam demek istediğim ülkede bir sürü sorun var ziyarete gidiyor.

Geri
Yukarı