270 bin TL otomobil önerisi

dewilboyz

Kilopat
Merhaba. 250-270 bin arasında bir bütçemiz var. Bütçemize uygun navigasyon, geri görüş kamerali, 4 cam otomatik ve günümüz şartlarına teknoloji olarak ayak uydurabileceğimiz bir araç arıyoruz. Aklımızda Fiat Egea Longue Plus 2016 modeli var. Aklınıza gelen bu özelliklerde başka bir araç varsa paylaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 250-270 bin arasında bir bütçemiz var. Bütçemize uygun navigasyon, geri görüş kamerali, 4 cam otomatik ve günümüz şartlarına teknoloji olarak ayak uydurabileceğimiz bir araç arıyoruz. Aklımızda Fiat Egea Longue Plus 2016 modeli var. Aklınıza gelen bu özelliklerde başka bir araç varsa paylaşabilirsiniz.
Tavsiye ederim hocam 2018 Lounge var bende de. Aile arabamızdı daha sonra bana bıraktılar, aktif olarak kullanıyorum. Bir ara satmayı düşündüm fakat yerini dolduracak araba yok piyasada bu fiyat aralığında. Paket olarakta alınması gereken bir model.

Egea kullanan birisi olarak tavsiye ederim. Tercihinizi dizel motordan yana kullanma şansınız varsa özellikle dizele yönelin. Zira yokuşlar benzinli motorda büyük dert. Bir diğer alternatif ise sizin için Clio 4 olabilir. Icon paket bir Clio bu dediklerinizi fazlasıyla karşılar ve 1.5 DCI motoru ile Egea'dan da daha ekonomik olacaktır.

2016 model VW Polo Comfortline düşünebilirsin hocam. Yakıt konusunda sınıfının en iyisi. Park Pilot paketlerinde de Ön Arka Park sensörü var. Fabrika çıkışlı geri görüş kamerası yok fakat eklenebilir diye düşünüyorum.

Tavsiye ederim hocam 2018 lounge var bende de. Aile arabamızdı daha sonra bana bıraktılar, aktif olarak kullanıyorum. Bir ara satmayı düşündüm fakat yerini dolduracak araba yok piyasada bu fiyat aralığında. Paket olarak da alınması gereken bir model.

Longue ve longue Plus arasındaki özellik farkı tam olarak nedir acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı