270 TL i5-10400F için soğutucu önerisi

Hocam arttırmaktan ziyade ne kadar düşebilsem o kadar iyi zaten 5-6 aylık idareten Bi şeyler arıyorum.
COOLER MASTER I71C 120MMRGB FANLI Intel LGA 1156/1155/1151/1150 İŞLEMCİ SOĞUTUCU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şöyle bir şeye rastladım nasıldır fikri olan var mı?

COOLER MASTER I71C 120MMRGB FANLI Intel LGA 1156/1155/1151/1150 İŞLEMCİ SOĞUTUCU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şöyle bir şeye rastladım nasıldır fikri olan var mı?

Hocam bu soğucuların normal stok soğutucular ile aralarında öyle ahım şahım bir fark yok. Onun yerine snowman x4 önerebilirim. İncelemesi forumda mevcut. Ayrıca fiyatı da size göre uygun (140TL).
Snowman X4 Rainbow incelemesi | Technopat Sosyal

Hocam bu soğucuların normal stok soğutucular ile aralarında öyle ahım şahım bir fark yok. Onun yerine snowman x4 önerebilirim. İncelemesi forumda mevcut. Ayrıca fiyatı da size göre uygun (140TL).
Snowman X4 Rainbow incelemesi | Technopat Sosyal
Hocam Bü ürün hakkında kronik sorunlu falan diyorlar bende buna baktımda açıkçası çekindim biraz. Ama bütçem ve tahmini kullanacağım süreyi göz önüne alınca cazip gelmiyor değil.

Hocam bü ürün hakkında kronik sorunlu falan diyorlar bende buna baktımda açıkçası çekindim biraz. Ama bütçem ve tahmini kullanacağım süreyi göz önüne alınca cazip gelmiyor değil.

Hocam zaten 5-6 ay kullanacağım demişsiniz. Bence işinizi fazlasıyla görür. Eğer istemezseniz de 112TL'ye 2 ısı borulu bir soğutucu var (bu) (X4'de 4 ısı borusu). Bu da gayet geçici bir soğutucu. Ama biraz daha kaliteli bir şey almak isterseniz bunu öneririm.

Hort
Arkadaşlar Trendyol'dan soğutucu önerebilecek var mı F/P olarak. Geçiçi bi şeyler bakmaktan vazgeçtim bütçe 300tl oldu, 27 TL Trendyol hesabımda var ve 40 TL indirim kuponu gelecek 15 Aralık'ta. O yüzden Trendyol'dan bakıyorum yani 367 TL civarlarında Trendyol soğutucu tavsiyesi olanlar varsa gerçekten yardımcı olur.

Geri
Yukarı