270 TL'ye SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Jimmy Hopkins

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Bullworth Academy
Dostlar selamlar. Trendyol'dan önceki siparişlerin için, 50 TL indirim kuponu geldi. Biliyorsunuz ki 1 ay önce BİM Rival 3'ü 220 TL'ye vermişti. Bende alamamıştım. Önceden Rival 100 kullandım ve 2 - 3 sene sonra bozuldu. Çok memnundum R100'den. Şu an da Trendyol da 320 TL SS Rival 3. Ve 50 TL kuponla birlikte 270 TL'ye alabileceğim. Rival 3'ü seçmenin nedeni, RGB bir setupım olduğu için ve önceden R100'den memnun kaldığım için. Sizce 270 TL'ye alınır mı?

1 Senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı olmadı. Benim elim büyük olduğu için başta tereddüt etmiştim fakat boyutu benim için ideal. Renkleri güzel bence. Ayrıca programı kullanışlı ve yeterli. Tıklama ömrü ve dayanıklı plastik olmasından dolayı almıştım şu anlık bir sıkıntı yok.

1 Senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı olmadı. Benim elim büyük olduğu için başta tereddüt etmiştim fakat boyutu benim için ideal. Renkleri güzel bence. Ayrıca programı kullanışlı ve yeterli. Tıklama ömrü ve dayanıklı plastik olmasından dolayı almıştım şu anlık bir sıkıntı yok.
270 TL, bu mouse için iyi mi hocam sizce?

Açıkçası ben 1.5 aydır kullanıyorum. Sensörü mouse pad da eğer en ufak bir toz dahi olsa hemen kafayı yiyor. Belki benim mouse padım eski olduğu için olabilir bilemiyorum. Ben çok memnun kalmadım ama günü kurtarır.

270 TL, bu mouse için iyi mi hocam sizce?
Bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Fiyatına göre uzun ömürlü bir mouse. Alırsanız pişman etmeyecektir.
Açıkçası ben 1.5 aydır kullanıyorum. Sensörü mouse pad da eğer en ufak bir toz dahi olsa hemen kafayı yiyor. Belki benim mouse padım eski olduğu için olabilir bilemiyorum. Ben çok memnun kalmadım ama günü kurtarır.
Belirtmek istiyorum. Bende öyle bir problem olmadı. Sensörü akıcı bir şekilde çalışıyor.

Geri
Yukarı