2700 TL'ye monitör önerisi

Çoğu kullanıcı flicker, arka aydınlatma, iç yapı vb. problem yaşıyor.

24GN650/600 daha iyi olurdu gibi.
24GN600 modelini elden satın almak için vatan bilgisayara gittim. Fiyatının 3100 tl civarı olduğunu görünce vazgeçtim. Siteden alıp mağazadan teslim alma seçeneğinde de bulunduğum yer yoktu maalesef. Ölü piksel ya da ghosting çıkarsa zaten iade ederim. Onun dışında kullanırım.

24GN600 modelini elden satın almak için vatan bilgisayara gittim. Fiyatının 3100 tl civarı olduğunu görünce vazgeçtim. Siteden alıp mağazadan teslim alma seçeneğinde de bulunduğum yer yoktu maalesef. Ölü piksel ya da ghosting çıkarsa zaten iade ederim. Onun dışında kullanırım.
Neden kargo düşünmediniz?
Yorumları vs. okudum. Benim anladığım kadarıyla 2000-3000 arası bütçede sorunsuz bir monitör yok. Biraz şansa kalmış. Her modelde illa ki sorun yaşayan insanlar olmuş yani. Hangi monitörü araştırsam coil whine, ghosting vb. sorunlar yaşayan olmuş.
Tek çözüm birini deneyip sorun çıkarsa iade etmek 🙂. Acer monitörde ne gibi sorunlar var araştırdığınız kadarıyla?

Son düzenleme:
Neden kargo düşünmediniz?

Tek çözüm birini deneyip sorun çıkarsa iade etmek 🙂. Acer monitörde ne gibi sorunlar var araştırdığınız kadarıyla?

Asıl aklıma yatan Acer'di işte dedim bir fırsat vatan da varsa direk LG'yi elden alırım yoksa Acer alırım diye düşünmüştüm. Ondan dolayı Acer'i aldım. Şu an zaten 2 yıldır da Acer kullanıyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım.
@vahşet123 monitörü teslim alıp test ettim hocam. Ölü piksel ya da ghosting gibi bir sıkıntıya rastlamadım. Hoparlör kalitesi biraz düşük. Ses seviyesi düşük ama hiç yoktan iyidir. Yan açılardan bakınca eski 75 Hz VA monitörüme göre renkleri biraz daha bozuyor gibi geldi. Renk kalitesi tabii daha iyi ama arada çok bir fark hissetmedim. Onun dışında performansı gayet iyi pişman ettirmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı