2750₺ bütçede oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2750₺

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Hocalarım 2750TL bütçem var.
Hangi oyuncu koltuğunu önerirsiniz?
1.85 boyunda ve 110 kiloyum.😢 bütçemin altında kalmayı tercih ederim ama 200-300 lira daha pahalıya kalite farkı aşırı fazla olan modeller varsa onları da tercih edebilirim.

Moderatör hocam konuyu üste çıkarır mısınız ? Kimse cevap vermemiş.

Son düzenleme:
1.85 boyunda ve 110 kiloyum.😢 bütçemin altında kalmayı tercih ederim ama 200-300 lira daha pahalıya kalite farkı aşırı fazla olan modeller varsa onları da tercih edebilirim.

Ben bunu sipariş ettim bugün yada yarın gelir kargolar yoğunluk var yola çıktı bekliyorum bu fiyata bu koltuk vb. daha iyi koltuk yok bir sürü mağaza gezdim koltuğu kullanınca daha detaylı yorum yaparım.

Başına "gaming" koyunca "gaming" olmuyor. Ben Bunu aldım çok memnunum yinede Aynı markanın Deri kaplamalı "gaming" ürünleri var. Kalitesi, Konforu ve beklentimi karşılayan hareket kabiliyeti beni tatmin etti.

Başına "Gaming" koyunca "Gaming" olmuyor. Ben Bunu aldım çok memnunum yine de aynı markanın deri kaplamalı "Gaming" ürünleri var. Kalitesi, konforu ve beklentimi karşılayan hareket kabiliyeti beni tatmin etti.

Hocam ofis koltuğu tarzında istemiyorum. Bu bütçede alınabilecek boyuma ve kiloma uygun kumaş oyuncu koltuğu var mı?

Hocam ofis koltuğu tarzında istemiyorum. Bu bütçede alınabilecek boyuma ve kiloma uygun kumaş oyuncu koltuğu var mı?
Tek opsiyon Fab serisi sanırım, bilinmedik markalara yönelmek kötü oluyor baya. Exvega diye bir marka denemiştik dandik ürün yollamışlardı sonra bizi enayi yerine falan koymuşlardı. XDrive Altay aldık en son. Bilindik markalardan şaşmamak gerek kısaca.

Tek opsiyon fab serisi sanırım, bilinmedik markalara yönelmek kötü oluyor bayağı. Exvega diye bir marka denemiştik dandik ürün yollamışlardı sonra bizi enayi yerine falan koymuşlardı. xDrive Altay aldık en son. Bilindik markalardan şaşmamak gerek kısaca.

Hocam bende exvega vesta veya andromeda almayı düşünüyordum. Bana oturduğumuz kısmın süngeri daha kalın göründüğü için daha rahatmış gibi bir izlenim verdi o modeller. Özellikle andromeda. Hiçbir alınır tarafı yok muydu deneyiminize göre?

Hocam bende exvega vesta veya andromeda almayı düşünüyordum. Bana oturduğumuz kısmın süngeri daha kalın göründüğü için daha rahatmış gibi bir izlenim verdi o modeller. Özellikle andromeda. Hiçbir alınır tarafı yok muydu deneyiminize göre?
Hocam biz de tam olarak aynı düşünceye kapıldık. Biz Andromeda modelini sipariş ettik ancak adamlar baya baya her parçayı 1 tier aşağı model yollamışlar adamı arayıp internetteki model 3 kollu gelen 2 kollu deyince aynı işlev siz 3 kollu görmüşsünüz heveslenmişsiniz gibi alaycı, küstah ve çocuk kandıran bir tavır takındılar. Modelin üst kısmı sağlamdı ona lafım yok çok da beğenerek almıştık ancak büyük bir hüsranla ayrıldık. En son sinirlenip kargo iade sürecine falan XDrive Altay aldık. Bilindik markadan şaşan bir insanımdır aşırı markacı değilimdir ancak bazen bilindik markadan şaşmamak gerek o yüzden Exvega'dan kesinlikle uzak durmanızı öneririm.
Şöyle şurada yaşadığım sorunları daha detaylı dile getirdim. Hawk Fab serisinden görünüşünü beğendiğinizi alın derim hepsi aynı sadece tasarımda ufak farklılıklar var.

Başına "Gaming" koyunca "Gaming" olmuyor. Ben Bunu aldım çok memnunum yine de Aynı markanın Deri kaplamalı "Gaming" ürünleri var. Kalitesi, Konforu ve beklentimi karşılayan hareket kabiliyeti beni tatmin etti.

Gaming'den çok rahat oluyor ofis sandalyeleri, Gaming'ler gereksiz geliyor bana.

Gaming'den çok rahat oluyor ofis sandalyeleri, Gaming'ler gereksiz geliyor bana.

Hocam bende ofis sandalyesi var şu an. Afedersiniz ama 1 saat sonra insanın oturduğu yerleri ağrıyor. Ne derse ne oyuna hiçbir şeye odaklanamıyorum ağrıdan. Bendekide çok kalitesiz olabilir bilmiyorum. Tek bildiğim şey var ofis sandalyesine bir daha bulaşmam.

Tek opsiyon Fab serisi sanırım, bilinmedik markalara yönelmek kötü oluyor baya. Exvega diye bir marka denemiştik dandik ürün yollamışlardı sonra bizi enayi yerine falan koymuşlardı. XDrive Altay aldık en son. Bilindik markalardan şaşmamak gerek kısaca.
Altay modeli nasıldır hocam, Atak modeli var onu almayı düşünüyorum mekanizma hariç birebir aynı sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı