2750 TL Ekran Kartı Önerisi

Bütçe
3200
Bayağıdır yayında ilan. 5 6 kere süresi bitti ilanın geri yayınlıyorum sürekli. Aylardır yayında yani de yazan yok. Neyse teşekkürler arkadaşlar. Ben intihar etmeye gidiyorum.

Hocam yaşınız kaç? 18 yaşına kadar para biriktirip 18 yaşında mis gibi sistem toplayabilirsiniz.

Hocam yaşınız kaç? 18 yaşına kadar para biriktirip 18 yaşında mis gibi sistem toplayabilirsiniz.

17 yaşındayım. Hocam şöyle bir sıkıntı var. Şimdi ben deli gibi para biriktirsem ve beklesem biraz fiyatların düşmesini, o zamana kadar yeni kartlar çıkar, RTX 2060 RTX 2070 gibi kartlar da günümüz RX 570, RX 580 kartları gibi olacaklar. Şimdiki durumun aynısını yaşayacağım.

17 yaşındayım. Hocam şöyle bir sıkıntı var. Şimdi ben deli gibi para biriktirsem ve beklesem biraz fiyatların düşmesini, o zamana kadar yeni kartlar çıkar, RTX 2060 RTX 2070 gibi kartlar da günümüz RX 570, RX 580 kartları gibi olacaklar. Şimdiki durumun aynısını yaşayacağım.

Şuanki sisteminizi komple satıp güzel bir ekran kartı alın. RTX 2060 gibi. Ondan sonra yavaş yavaş para biriktirip sistemi toplayın. Nasıl fikir?

Yeni konular

Geri
Yukarı