2750 TL yazıcı önerisi

Bütçe
2750

TAHA1345

Decapat
Daha fazla  
Tek olarak bu yazıcıyı mı almalıyım yoksa bunu alıp yanında da HP marka ya da Canon marka renkli yazıcı mı tercih etmeliyim?
Renkli çıktıyı ayda en fazla 50 sefer alırım. Siyah beyaz çıktıyı ayda 400, 500 sayfa alırım. Benim için toner ve kartuşa vereceğim para önemli. Sizce hangilerini tercih etmeliyim?
Not: Toner ya da kartuş bittikten sonra orijinal değil, muadil tercih ediyorum.
@Recep Baltaş, @Ali Güngör

Son düzenleme:

Ama attığınız o da değildi zaten. :)

Hem renkli hem de siyah-beyaz işiniz olacaksa tek 1 cihaz olsun ve renkli olsun derim. Tonerli renkli makinelerde siyah-beyaz çıktı alınacağı zaman diğer renkler kullanılmaz ve bu sayede tasarruf edilir.

Ek olarak doluma elverişli oluyor renkli tonere sahip cihazlar. Yani muadil toner diye çok aramanıza gerek kalmaz.

Attığınız HP cihaz gayet iyi ve fiyat/performans ürünüdür. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Ama attığınız o da değildi zaten. :)

Hem renkli hem de siyah-beyaz işiniz olacaksa tek 1 cihaz olsun ve renkli olsun derim. Tonerli renkli makinelerde siyah-beyaz çıktı alınacağı zaman diğer renkler kullanılmaz ve bu sayede tasarruf edilir.

Ek olarak doluma elverişli oluyor renkli tonere sahip cihazlar. Yani muadil toner diye çok aramanıza gerek kalmaz.

Attığınız HP cihaz gayet iyi ve fiyat/performans ürünüdür. Şimdiden hayırlı olsun. :)
Ürünle birlikte gelen tonerler demo toner değil sanırım. Yanlışsa düzeltir misiniz?

Ürünle birlikte gelen tonerler demo toner değil sanırım. Yanlışsa düzeltir misiniz?

Açıkçası pek emin değilim. Daha önce hiç bu cihazı satın alıp içinden çıkanlara bakmadım fakat satıcı ile iletişime geçip bizi de bilgilendirebilirsiniz. :)

Geri
Yukarı