2750 TL'ye Günlük Kullanım için Laptop Önerisi

Sercan1096

Megapat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Günlük kullanıma uygun ve taşınabilirliği de iyi olan ve güncel teknolojileri de içeren ve ekran kalitesi iyi olan bir laptop arıyorum. Piyasaya baktığımda hepsi birbirinin kopyası olan modeller Aradan sıyrılan güzel bir model tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Tavsiyelerde kullanıcı deneyimi benim için en önemli nokta. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 bin bandına bütçe getirmeniz sizin için sorun olmaz ise Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
Ve
Abra A5 V12.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Önerebilirim en azından oyun da oynatabilir. Dediğiniz gibi sadece ve sadece günlük işler için bir laptop alacaksanız 2750 liraya kadar çıkmanıza gerek yok. Çok daha azına iş görecek ürünler mevcut. Entegre grafikli bir laptop almamanız için bu 2 ürünü önerdim.

3 bin bandına bütçe getirmeniz sizin için sorun olmaz ise Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
Ve
Abra A5 V12.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Önerebilirim en azından oyun da oynatabilir. Dediğiniz gibi sadece ve sadece günlük işler için bir laptop alacaksanız 2750 liraya kadar çıkmanıza gerek yok. Çok daha azına iş görecek ürünler mevcut. Entegre grafikli bir laptop almamanız için bu 2 ürünü önerdim.
Tavsiyeleriniz çok güzel. Normalde ben de bu tarz bir alet alır keyfime bakarım ama kendim için değil bir arkadaşım için araştırıyorum. O yüzden freedos olmaması da gerekiyor. Çünkü farklı şehirlerdeyiz ben ilgilenemeyeceğim için alıp direk kullanmaya başlayacağı bir PC olması gerekiyor. Birkaç gündür bakıyorum ama ben de biraz fazla detaycı olduğum için şu ana kadar pek beğenemedim piyasadakileri. Bir süre bakıp araştırınca da en sonunda yine en başa dönüyorum. Ben de sizlerin bir önerisini alayım diye düşündüm.

Bence gelmez hocam. Fotoğraflar için bulut uygulamaları kullanılır en kötü. Bende 256GB SSD'li bir makine kullanıyorum. Tamamen kişisel kullanış farlılıklarına bağlı tabi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı