2750TL sistem tavsiyesi

siracalan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Solid 6400 [Buğra Akpınar ] | AMD A8-9600 GT 1030 2GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com YouTube'da gezerken şu bilgisayara rastladım. Fiyatına göre performansı çok çok hoşuma gitti ve ne zamandır bütçeme uygun bilgisayar arıyordum. Sizlerden bu bilgisayar hakkında tavsiyeler isteyeceğim. Bilgisayardan anlayan bir tanıdığım olmadığı için buraya konu açma gereği duydum. Şimdi ikilemde kaldığım nokta şu bu sisteme özelleştir kısmından ekleme yapmayı düşündüm. GT 1030 ekran kartı var bunu ek 650TL daha vererek GTX 1050 Ti'a yükseltebiliyorum. Bunu yapmam daha mı mantıklı yoksa direkt alsam yeterli olur mu benim için. Veyahut ekran kartı 1030 kalsa da işlemciyi mi yükseltsem çok kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu fiyat bandında sistem öneriniz varsa onlara da bir göz atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya sorarak iyi yaptınız. Sakın o linkteki sistemi almayın. 1050 Ti günümüz için pahalı ve yetersiz. En az 1650 Super veya RX 570 olmalı. Ayrıca sistem için bütçeniz çok az, bu bütçedeki sistemlerin donanımları çok kalitesiz olur. Verdiğiniz para boşa gitmesin.

Bütçenizi arttırıp APU sistem alabilir ya da Pollux 3T-10'a bakabilirsiniz.

İşlemciyi pazarlıkla 1250'ye alırsın bence.

arantili kutulu 4.2 ghz 9100F + smart fan 5 gigabyte anakart - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 893241702

Garantili kutulu 4.2 ghz 9100F + smart fan 5 gigabyte anakart - Bilgisayar donanımları uygun fiyatları ve sıfır, ikinci el seçenekleriyle alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

www.sahibinden.com

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB GDDR5 128Bit RX460 - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 893045587

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB GDDR5 128Bit RX460 - Asus Ekran Kartı ilanları ve bilgisayar donanımları uygun fiyatlarıyla alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

Lexar LD4AU008G-R3200GSST 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Ram Fiyatları ve Özellikleri

Lexar LD4AU008G-R3200GSST 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Ram en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
m.n11.com
m.n11.com

Aerocool VX Plus AE-VXP400 Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Aerocool VX Plus AE-VXP400 Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Zalman T7 Mid Tower Fanlı ATX Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Zalman T7 Mid Tower Fanlı ATX Bilgisayar Kasası arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

İşlemciyi pazarlıkla 1250'ye alırsın bence.

arantili kutulu 4.2 ghz 9100F + smart fan 5 gigabyte anakart - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 893241702

Garantili kutulu 4.2 GHz 9100F + Smart fan 5 Gigabyte anakart - bilgisayar donanımları uygun fiyatları ve sıfır, ikinci el seçenekleriyle alışverişte ilk adres sahibinden.com'da.
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

www.sahibinden.com

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB GDDR5 128Bit RX460 - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 893045587

ASUS RX 460 OC ROG STRIX Gaming 4 GB GDDR5 128Bit RX460 - ASUS ekran kartı ilanları ve bilgisayar donanımları uygun fiyatlarıyla alışverişte ilk adres sahibinden.com'da.
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

Lexar LD4AU008G-R3200GSST 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Ram Fiyatları ve Özellikleri

Lexar LD4AU008G-R3200GSSt 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 RAM en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
m.n11.com
m.n11.com

Aerocool VX Plus AE-VXP400 Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Aerocool VX Plus AE-VXP400 Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Zalman T7 Mid Tower Fanlı ATX Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Zalman T7 mid Tower fanlı ATX bilgisayar kasası arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

9100f+H310 O kadar para edeceğini sanmıyorum. Lexar'ı ilk defa duyuyorum. Hem sıfır 2400G 4c/8t sistem varken neden 9100F RX460 para versinki?

Merhabalar, Solid 6400 [Buğra Akpınar ] | AMD A8-9600 GT 1030 2GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com YouTube'da gezerken şu bilgisayara rastladım. Fiyatına göre performansı çok çok hoşuma gitti ve ne zamandır bütçeme uygun bilgisayar arıyordum. Sizlerden bu bilgisayar hakkında tavsiyeler isteyeceğim. Bilgisayardan anlayan bir tanıdığım olmadığı için buraya konu açma gereği duydum. Şimdi ikilemde kaldığım nokta şu bu sisteme özelleştir kısmından ekleme yapmayı düşündüm. GT 1030 ekran kartı var bunu ek 650TL daha vererek GTX 1050 Ti'a yükseltebiliyorum. Bunu yapmam daha mı mantıklı yoksa direkt alsam yeterli olur mu benim için. Veyahut ekran kartı 1030 kalsa da işlemciyi mi yükseltsem çok kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu fiyat bandında sistem öneriniz varsa onlara da bir göz atabilirim.

https://www.hepsiburada.com/intel-c...rce=pc&utm_term=k&v=1.3.4&wt_pc=akakce.c.k.pc
Gigabyte Gıgabyte H410m-s2h Ddr4 Sata3 M2 Pcıe Nvme Hdmı Dvı Pcıe 16x V3.0 1200p Matx | Trendyol
HP V6 7EH64AA 8 GB DDR4 3000 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri
AEROCOOL Siyah Menace Saturn 2 X 12cm Frgb Fan Mid Tower Kasa | Trendyol
Aerocool VX Plus 400W 27A@12V Güç Kaynağı | En Ucuzu Akakçe
Patriot Burst PBU240GS25SSDR 2.5” 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
SAPPHIRE AMD 2GB RX 550 PULSE GDDR5 64 Bit 11268-21-20G HDMI DVI | En Ucuzu Akakçe
Bütçene 250 TL daha ekle ve bu sistemi al en azından ileride ekran kartını GTX 1650 Super falan yaparsın uzun bir süre daha götürür.

Bu sistemde bayağı güzelmiş.

İyi ki sormuşsun. O sisteme o para verilmez.

Bu sistemi al kat kat iyi.

yanıtlarınız için çok teşekkürler. Bu gibi düşük bir fiyata apu sistem almam çok daha mantıklı geldi yazdıklarınızdan sonra. Ancak şunu merak ediyorum apu bir sistemi ileride yükselebiliyor muyum? Hani benim aklımda olan şu bir bilgisayar alırım ve onu para biriktire biriktire yükseltirim zamanla. Apunun mantığı nedir tam olarak çok bilmiyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı