27inç 144/165 Hz IPS monitör tavsiyesi

Mehmetii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba hayırlı günler diliyorum.

Amazon'dan dün ViewSonic XG2705 sipariş etmiştim ama sonrasında YouTube içeriklerinden ve forumlardan okuduklarım yüzünden siparişimi iptal ettim. Bütçem 3800-4300. söylediğim monitör şu an Amazon'da indirimle 3800e geliyor. HP X27 var 165Hz 27inc IPS o da aynı fiyatta onu almayı düşünüyorum, bütçem dahilinde tavsiyede bulunabileceğiniz farklı modeller var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ediyorum hocam ama 27 istiyorum. Bu bütçeyle pek mantıklı olmayabilir tabii. X27 hakkında fikriniz nedir acaba?

27 inç istiyorsan Acer Nitro XV272Sbmiiprx Monitör düşük bütçe potasında net önerdiğim bir monitördür.
HP'yi oyuncu monitörleri arasında ben yapıcı bulmuyorum. Çok nadir alanlar oldu aramızda. Nötrüm desem daha doğru olur.

Geldiğinde duygu ve düşüncelerinizi paylaşırsınız. Monitörü soranlara yardımınız dokunur. 👍
incelemek için bakarken, xv272s ile g2722hs arasında kalan birine dell'i tavsiye ettiğiniz bir konuya denk geldim şimdi. Kısa süreli gözleme göre xv hdr400'le daha iyi gibi görünüyor.

İncelemek için bakarken, XV272s ile G2722HS arasında kalan birine Dell'i tavsiye ettiğiniz bir konuya denk geldim şimdi. Kısa süreli gözleme göre XV HDR400'le daha iyi gibi görünüyor.

Şu forumda Dell'i tavsiye eden ve aldıran ilk insanımdır diyebilirim. Dell'i hala öneriyorum. Şahsen beğendiğim bir marka. Fakat Acer teknik değerler olarak panelde Dell'den bir tık daha üstün. Şartlar değiştiği zaman öneriler de değişiyor. Dell'de üzmez bu arada. Aklına yatarsa alabilirsin. Acer ve Dell 27 inç potasında sunduğum iki monitördür.

Şu forumda Dell'i tavsiye eden ve aldıran ilk insanımdır diyebilirim. Dell'i hala öneriyorum. Şahsen beğendiğim bir marka. Fakat Acer teknik değerler olarak panelde Dell'den bir tık daha üstün. Şartlar değiştiği zaman öneriler de değişiyor. Dell'de üzmez bu arada. Aklına yatarsa alabilirsin. Acer ve Dell 27 inç potasında sunduğum iki monitördür.
Nitro VG 271'de varmış hocam. Ben ayak harici en ufak bir fark bulamadım bir de sanırım DP çıkmıyor kutudan. 3800TL'ye birebir aynı özellikler yükseklik alçaklık ayarı önemli değil diyenler tercih edebilir, dün görsem onu alırdım muhtemelen.

Nitro VG 271'de varmış hocam. Ben ayak harici en ufak bir fark bulamadım bir de sanırım DP çıkmıyor kutudan. 3800TL'ye birebir aynı özellikler yükseklik alçaklık ayarı önemli değil diyenler tercih edebilir, dün görsem onu alırdım muhtemelen.

Acer Nitro VG271Pbmiipx Monitör bundan mı bahsediyorsunuz?
Şu monitör ile konuda geçen monitörler arasında fark var. Ayrıca üstün bir özelliği yok. 5.900 fiyat yazılmış değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı