28 TL'ye alınabilen Odyssey'in yamasının 40 TL olması

Yama, grafik modları... Herhangi bir içeriği Steam dosyalarıma bulaştırmam. Aynısını size de tavsiye ediyorum. Onun yerine İngilizce oynayın; çok zor değil ben 1 sene öncesine kadar çat pat konuşuyordum. Şimdi her şeyi gayet rahat anlayabiliyor ve anlatabiliyorum. Bunu sizde yapabilirsiniz. Hem dediğim gibi bu tarz içerikler 3. parti yazılımlardır, kullanmayın kullandırtmayın.
Nasıl bir yol izlediniz?

Nasıl bir yol izlediniz?
Sanırım İngilizceyi nasıl öğrendiğimi soruyorsunuz. Klişe gelebilir ama oyun oynayarak, dizi ve film izleyerek. Öncelikle internetten günlük olarak, 1-2 veya daha fazla grammer konusu öğreniyorsunuz; bununla ilgili cümlelere bakıyorsunuz. Kulak aşinalığı için ise diziyi ilk başlarda Türkçe alt yazılı izliyorsunuz, o sırada da dizide veya oyunda kulağınıza sürekli çarpan kelimeleri bulup anlamına ve okunuşuna bakıyorsunuz. Bu işi biraz daha geliştirince İngilizce alt yazılı şekilde izlemeye başlıyorsunuz. En son seviyede direkt alt yazısız duyarak anlıyorsunuz kelimeleri. Birde Steam ve Discord'dan yabancılarla konuşabilirsiniz.
B2 ile yeteri kadar sarmaz.
Ama B2 seviyesinden C1'e çıkabilmeniz için oyunu İngilizce alt yazılı oynamalısınız.

Türkçe yamanın cracklenmiş hali hangi sitede? En olmadı o siteden 1 aylık abone alıp programlarını kırmaya çalışacağım. Her ay abonelik yerine IP yapılabilir, veya 2 defa yükleme hakkı verilebilir. 15₺'ye Burger King'den akşam yemeği yiyebiliyorsun.

Türkçe yamanın cracklenmiş hali hangi sitede? En olmadı o siteden 1 aylık abone alıp programlarını kırmaya çalışacağım. Her ay abonelik yerine IP yapılabilir, veya 2 defa yükleme hakkı verilebilir. 15₺'ye Burger King'den akşam yemeği yiyebiliyorsun.
Hocam korsana karşıyız paylaşamam önermemde, sadece bilgilendirme amaçlı söyledim. Yinede bilgisayarınıza virüs riskini kabul ediyorsanız internete Assasin's Creed Odyssey türkçe yama yazarsanız görebilirsiniz. Bir site var 3.5 gb yama koymuş onu denemeyin bile 3 gb virüs indirirsiniz :D.

İngilizce seviyem idare eder seviyesinde. Birçok şeyi anlayabiliyorum. Ama yine insan ana dilinde oynamak istiyor. Oyuncular olarak bir bütün olup Türkçe dili hakkında sesimizi duyursak, oyunları almayıp protesto etsek olur. Birkaç sene öncesine göre orjinal oyun alımı arttı.

Odyssey nerede 28 TL koşup alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı